Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mellérzékenységnek mi lehet...

Mellérzékenységnek mi lehet még az oka terhességen kívül?

Figyelt kérdés
Néhány napja iszonyatosan érzékenyek a melleim, gyakorlatilag nem tudok hason feküdni, és a melltartót, egyéb ruhát is nehezen viselem... Ilyet csak a terhességem alatt éreztem, most viszont - legalábbis elvileg - nem vagyok terhes. Igaz, tesztet nem csináltam, de a menstruációm megjött rendesen, és a peteérés is odébb van. Mensi előtt soha nem szokott mellfeszülésem, mellérzékenységem lenni, meg úgy általában egyébként sem.
2013. márc. 30. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem cseréltetek öblítőt vagy mosószert? Lehet arra vagy érzékeny. Vagy nekem pl volt egy csipkés melltartóm az is kikészített egy napig hordtam, aztán ment a kukába.
2013. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, semmit nem változtattunk, és a melltartó is ugyanaz, mint ezelőtt - ill. melltartó nélkül is nagyon érzékenyek. Azért köszönöm a választ! :)
2013. márc. 31. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött a mensrtuációm rendesen. Időre. És mégis teszteltem két csíkosat. Persze ezt nem örömmel mondom, mert ez nagy gond volt (azért volt mestruáció). Kívánom neked ne ez legyen én csak leírom hogy én is így voltam.
2013. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, és nagyon sajnálom. Ha jól értem, ezek szerint nem maradt meg a baba. :(

Az igazság az, hogy pont a menstruáció előtti napon voltunk együtt a párommal, és azóta lassan eltelik két hét. Az együttlét másnapján megjött, de nem egészen olyan volt, mint szokott, viszont ennek ellenére simán betudható "rendes" menstruációnak. Tulajdonképpen inkább csak barnáztam végig. Viszont, mivel csak a mellérzékenység áll fenn, egyelőre nem akarok tesztelni.

2013. ápr. 1. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
baba lett az esetből?
2013. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. :)
2013. máj. 31. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!