Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rajtad múlna te betiltatnád...

Ha rajtad múlna te betiltatnád az abortuszt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
42%
Igen!!!
2009. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
82%

nem

inkább vetesse el az olyan, aki nem akarja a babát, akinél rossz sora lenne, esetleg csak éhezne, szeretetlen, gondozatlan lenne

2009. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2009. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
78%

Nem!

Inkább meg se szülessen akit nem akarnak,vagy nem lenne egészséges,minthogy utána bántsák.Illetve,hogy intézetben nevelkedjen,vagy rossz körülmények között.

2009. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 A kérdező kommentje:

Én elég kétoldalúan gondolkodok erről.Egyrészről rossznak tartom hogy rendelkezünk fölötte és láttam a néma sikolyt ami engem nagyon megütött.De a másik szempontból engedélyezném mert jobb ha megsem születik mint hogy rossz körülmények között esetleg éhezve vagy szeretet nélkül éljen.

köszönöm a válaszokat:)

2009. szept. 17. 17:45
 6/89 anonim ***** válasza:
72%
Én sem tiltanám be!
2009. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
72%
nem tiltatnám be de azoknak akik csak azért vetetnék el mert nem kell nekik de feltudnák nevelni nem engedném elvetetni!!!meg egyéb kis indokokkal amiket simán meglehetne oldani!
2009. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
75%
Nem: ez ugyan nem fogamzásgátló módszer, de egy gyereknek jobb nem megszületni, mint szeretet és kaja nélkül felnöni. Azonkivül van még néhány eset, amikor elfogadhatónak tartom: súlyosan fogyatékos gyerek, alkalmatlan anya(túl fiatal, beteg, értlemi fogyatékos, stb.), megeröszakolás eredménye. Egyébként szerintem mindenkinek joga eldönteni, hogy akar-e és mikor szülni. Ha értelmes, akkor elöre gondolkodik, de baleset még akkor is elöfordulhat.
2009. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
85%

Nem tiltanám be, viszont hoznék egy rendeletet, mi szerint ha valakinek már volt 2 abortusza, akkor a harmadiknál kötelezően elkötik! Természetesen ebbe nem számítana bele az, ha valakinek elhalt a megzata, vagy ha bizonyítottan fejlődési rendellenességgel születne.

Így legalább mindenki először gondolkozna és csak utána szexelne felelőtlenül!

2009. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Bár elítélem, de bizonyos esetekben nincs más választás.
2009. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!