Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire biztos a z Azália...

Mennyire biztos a z Azália fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
12. hetes a fiam, tejcsit fejem (bár már csak minimális van). Egyszer megjött 10 napig nagyon erősen, a következő 28 napra viszont nem jelentkezett, terhességi teszt negatív. Mikor áll helyre a ciklus? Van összefüggés a tej mennyisége, fejés gyakorisága és a védelem között?
2009. aug. 27. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem katasztrófa volt. Egy megbízhatatlan orvos írta fel, amit amúgy szoptatós kismamáknak szoktak. Össze-vissza menstruáltam, volt, hogy 2 hét csúszással. Aztán egyszer csak nem jött meg. Pozitív lett a tesztem, sírás-rívás, orvoshoz rohanás, és nem voltam terhes! Aztán egy normális orvos Lyndinettet írt fel, azóta órára pontosan jön meg, és soha semmi baj nem volt vele.
2009. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb félévig szedtem, és nem normalizálódott a menzeszem...
2009. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Azalia alatt teljesen normális,ha nem jön meg.Én 10 hónapja szedem,semmi bajom.Az elején megjött(kb.2 nap volt ímmel-ámmal) aztán 2 hétre rá megint ,azóta nem.A tejjel sem volt probléma,most szokott le 3 napja az utolsó reggeli szopiról.

A fejés simulálásra jó,hogy több tej legyen,még akkor is,ha nem jön semmi.Mondjuk ebben az esetben,nem tudom mi a teendő,kérdezd a dokit.

A Lyndinett,rendes fogamzásgátló,a szoptatás alatt nem javasolt,most olvastam el a betegtájékoztatót.

A másik még a Cerazette,amit lehet szedni szoptatás alatt.

2009. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!