Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a Rómeó név magyaros...

Mi a Rómeó név magyaros változata? A Párom és családja szerint ez cigányos név.

Figyelt kérdés

De nekem úúúúgy tetszik és Shaekespeare Rómeója jut róla eszembe, ezt szeretném adni névként a babának, de mindenki lázad ellene.

Van név, ami ugyanez, csak magyarosan?

vagy esetleg ötlet valami hasonló névre?


2011. márc. 5. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Rómeónak a Rómeó a magyaros változata :D
2011. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem is tetszene ez a név, de tényleg a cigányok adják a gyerekeiknek...nem hiszem hogy van más változata.

Én is különleges nevet szerettem volna a kisfiamnak, végül is ő Alexander lett, de ami még nagyon tetszik az a Zénó

2011. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan cigányos,na de a Ramóna,Ramina,Renátó az igen.
2011. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Cigányos!!!!
2011. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
tényleg cigányos. Egyébként sajnos sok szülő nem gondol bele hogy az esetlegesen rosszul választott név a gyerek életét tönkreteheti. Egyik barátomék a lányuknak az amina nevet adták. Szegény gyereket sokat csúfolják. Amina - fapina . Már iskolába sem akar menni
2011. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

o a gyerekek mindig csúfolják egymást

unokatesomék az Annát adták, hogy az aztán végképp nem gúnyolható

amikor sírva mesélte a kislány, hogy le-kannázták

2011. márc. 5. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:

tényleg cigányos, nagyonis. Ennél vannak ezerszer szebb nevek is, forgass egy utónévkönyvet, biztosan beleszeretsz másikakba is, nagyon sok szép név van.

Pl. Csongor és Tünde :-) Nekem a Csongor nagyon tetszik és az tényleg különleges is lenne.

2011. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fúú de undorító felfogásotok van! Név alapján elítélni valakit, az szép mondhatom. Szerintem nagyon szép a Rómeó név. A férjemet is úgy hívják. Ő nem igazán szereti, de nekem tetszik és ha lesz gyerekünk, őt is úgy fogják hívni. Sz..rok rá, hogy cigányos-e vagy nem. Akinek nem tetszik az k..pja be! Attila, László, Tamás, Zsolt, Pisti stb. nevű cigányok is vannak. Ez alapján semmit ne adjatok a gyerekeiteknek. Legyenek anonimusok! És nem a név számít, hanem az, hogy normális, becsületes ember legyen.
2014. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!