Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttátok Rubint Rékát a Fél...

Láttátok Rubint Rékát a Fél kettő c műsorban?

Figyelt kérdés

Kérdésem nem igazán Rékára vonatkozik, csak a témára.

Azt mondta, nem akarja sem ő, se a Norbi, hogy apás szülés legyen.

De miért beszél ő apás szülésről? Első gyereke császáros volt, mert farosbaba volt, második gyereke azért lett császáros, mert az első császár volt, gondolom a harmadik is császáros lesz.

Azt mondta, a szülés egy intim dolog, csak az anyára, a babára és az orvosra tartozik, nem kell oda az apa.


De a császárra amúgy sem engedik be az apukákat, nem? (Én természetesen szültem, ezért nem tudom igazán a császáros dolgokat.)


Végül is az a kérdésem, hogy hogy lehet egy császáros szülés apás szülés? Vajon miért a Réka volt a vendég ebben a témában? (Bár erről az RTL-t kellene megkérdezni.)


2011. jan. 24. 15:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem láttam,de Rékának ezek szerint fogalma sincs mekkora támogatás a leendő apa jelenléte a szülésnél. Én pl.be nem mentem volna a szülőszobába ,,egyedül".
2011. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan kórház ahol bent lehet az apuka a császárnál!!És ha még fizet is érte akkor pláne!De mivel ők ezt nem akarják így Norbi nem fogja látni Rékát a műtőasztalon!
2011. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

De a műtőasztalon csak az anyuka arca látszik, nem? Melltől lefele el van takarva minden, nem?


Nekem az volt a fura, hogy a Réka volt a vendég ebben a témában. És természetesen nem nézem le a császáros anyukákat, isten ments, sőt, az még nehezebb szerintem, mint a természetes szülés, mármint utána, nem közben.

2011. jan. 24. 15:11
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg ő a legaktuálisabb ismert kismama. 2 hónap múlva szül.


Én 4 gyereket szültem császárral, de ha természetes szülés lett volna, előre meg volt beszélve, hogy nem lesz bent a férjem. Én is így szerettem volna, és ő is egyetértett.

2011. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az a baj hogy oda kell hajolni a kismama fejéhez és beszélgetni kell v.


már ki van tüzve a császár napja de norbi pont nem fog aznap ráérni.


nem tudom tényleg.. biztos nem jutott más eszükbe a müsorszerkesztőknek aki aktuális kismama valóban Réka az aki mostanában fog szülni de ez még nem vonzza azt hogy egy laikust hivjanak be.

2011. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az első császáromnál bent volt a férjem a műtőben, szóval vannak kórházak, ahol bemehet apuka a császárműtétre. (Nem fizettünk külön ezért, csak megengedték.)
2011. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Most a csapból is ez az idegesítő páros folyik...

az újrakötött házasság, a harmadik gyerek, a fényképek a pocakról...

Én sem értem, hogy miért sztárolják magukat ezzel a harmadik császármetszéses szüléssel, más is volt már így. Annyira unszimpatikus már ez az egész magamutogatás:(

2011. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan. Ilyenek a celebek. Puffoghatnánk bármelyik miatt...Schoberték legalább jó ügyért tesznek valamit, mert azt senki nem vitathatja el tőlük, hogy sokan nekik köszönhetik a fogyásukat. Én, míg Pesten éltem, rendszeresen jártam Réka óráira, fantasztikus volt.
2011. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 3. császárra készülök, 4 hónap múlva.

A múltkor azon gondolkodtam el, hogy ha valaki az egyik gyerekének tipikus külföldi nevet ad, akkor az a másik babának miért választ ősmagyar nevet? Nekem ez olyan nonszensz.

2011. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki foglalkozik a nevek eredetével...nekem két testvérem van, egyikünknek "ősmagyar" neve van, a másik kettőnek meg "külföldi". És?
2011. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!