Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy nő 30 felett NEM AKAR...

Ha egy nő 30 felett NEM AKAR gyereket, annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy már elmúlt 30. Van akinek ez épp elég.
2011. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Sok minden.


-nem talált férfit apának valót.

-nem tudna jó anya lenni nincs türelme

-nem érez késztetést

-sok rossz példát látott

-nem fér bele az életébe pl vándorol a munkája miatt

-elvan magában nem szabad bántani

nem firtatnám tovább a család témakörben sok ilyen kérdés volt már nagyon csúnya volt némelyik válasz.


Én személy szerint nem itélek el senkit azért mert nem szül majd nem lesz aki rányitja az ajtót hetvenévesen de sose legyen nagyobb baja. Nem való mindenkinek gyerek ha tudja magáról tényleg ne vállaljon.

2011. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy érzi,hogy még nincs itt az ideje.
2011. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet,pl:nincs olyan férfi mellette,akivel szívesen vállalna gyereket,albérletben lakik-egyedül,a pasi nem akar gyereket-a nő beletörődik.Az sem biztos,hogy nem akar-egyszerűen csak nem sikerül teherbe esnie.Vagy csak halogatja.
2011. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
azt jelenti hogy már eddig is túl sok van neki
2011. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kisnita ***** válasza:

Egyszerűen nem akar és kész. Vannak olyan dolgok amiket nem tudsz megindokolni, hogy mért akarsz vagy mért nem. Hülye példa, de én most a kutyával vagyok így. Akarok még egy kutyát és a párom folyton kérdezgeti, hogy mért, mért. Hát mert akarok, boldogabb lennék tőle ha lenne és kész. :D

Ez ilyen. Lehet neki így jó, nem is akart soha vagy lehet régebben akart, de akkor nem jött össze most meg már fél, hogy késő lenne vagy nincs megfelelő apajelölt vagy anyagi háttér vagy stb. Lehet még ő maga sem tudja, hogy mért nem szeretne. Nem feltétlen kell mindent megindokolni.

2011. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30 felett már nem mindig problémamentes a teherbeesés, a terhesség,és az egészséges gyerek sem.
2011. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sógorom 36 éves felesége 34,mindenük megvan ami a gyerekhez kellene csak ahogy ők mondták:

A megszokott,nyugodt életükbe nem illik bele egy gyerek aki felborít mindent.

2011. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát... Én pl 30 előtt szeretném megszülni a gyerekeimet így tulajdonképpen én sem szeretnék 30 fölött szülni. Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni, de ha véletlenül becsúszik utána akkor természetesen csak emiatt nem fogom elvetetni.

Nem tudom, hogy a kérdés erre is vonatkozik-e vagy csak azokra akik egyáltalán nem akarnak gyereket.

2011. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy ha egyáltalán nem akar gyereket, pedig már úgymond elkezdett ketyegni a biológiai órája.
2011. jan. 17. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!