Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fruzsina név aranyos? A...

Fruzsina név aranyos? A fiúnak pedig Balázs?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
igen s nem is gyakori, nekem tetszik
2009. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
A Balázs szerintem jó. A Fruzsina viszont nagyon piperkőc. Szerintem. Bár nem vagyok mérvadó, mert egy olyan személyhez kötöm ezt a nevet, aki nagyon mély sebet okozott.
2009. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő név aranyos! Felnőttkorban is jók, gyerekkorban is jók!!! Szép nevek!
2009. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép nevek. Bár a Balázs jobban tetszik, mint a Fruzsina, de az is jó név.
2009. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

Ez a ti döntésetek,de én fruzsinát biztosan nem adnék.

Gondolj bele ha nagyobb lessz...Te szertnéd ha te´ged így hívnának??

A balázs jó név,e´s nem is lehet "agyon"becézni...

2009. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a Balázs tetszik. A Fruzsina nem.
2009. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

a Fruzsina nekem egyáltalán nem tetszik, azért, mert mindjárt a szó elején mássalhangzó-torlódás van.

a Balázs eléggé tucatnév.

2009. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik a fruzsina, a fruzsi kis cserfes név, egyaltalan nem piperkoc, ha illeni fog a tulajdonosahoz, akkor nagyon jó.


a balazs is tetszik, de rengeteget ismerek. ugy fele fele aranyban jok az asszociációim. mostanaban divat lett a b betus fiunevek, bence, balazs, bendeguz, bonifac, stb, mi csak azert vetettuk el, mert tul gyakori.


(bar mi is kaptunk a nevre hideget-meleget, konrád lesz a fiunk neve :)))

2009. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A KONRÁD nekem szép név
2009. jan. 28. 17:58
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Fruzsina nekem se jön be, pont az fr zs betűk miatt, közötte pedig az az u... Nem tudom konkrétan megmondani, h miért, de ellenszenvet vált ki belőlem (talán mert nem tetszik a hangzása).

A Balázs jó név. (szívesen adtam volna a fiamnak, ha az születik, de lányom lett) Meg nekem B betűsből tetszik a Bálint is. A Konrád is jó.

2009. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!