Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérdeznétek máshogy rólam? A...

Kérdeznétek máshogy rólam? A kérdés törlése miatt.

Figyelt kérdés

Az lenne a konkrét kérésem hogy aki nekem cimzi a kérdéseit tegye fel kicsit burkoltabb módon mert ha kiirjátok a nevemet a kérdésbe akkor a moderátorok azonnal kitörlik még mielött válaszolhatnék rá.


Jó igy?

ez mindannyiunk érdeke nektek is akik kérdeztek és nekem is aki válaszol. Az elöbb kérdezett valaki és addig jutottam hogy épp irtam és kilépett a gépem mert a kérdést törölték kb. két perc után.


Köszönöm!


2010. dec. 16. 15:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szivesen válaszolok de ennek igy nincs értelme sajnos. Vagy privibe tegyétek fel a kérdést vagy igy ahogy kértem.
2010. dec. 16. 15:28
 2/12 anonim ***** válasza:
ésszerűbb lenne privátban tényleg.Sok itt a rosszakaród, ne kezdjü előlről a vitákat itt sem.
2010. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom. eljutott a fülembe a múlt hétvégi kérdés amikor valaki azt irta hogy én vagyok itt a katonatiszt aki kiosztja az embereket.


kár hogy semmi köze a valósághoz és azt is törölték .

Persze nem azért kértem hogy ne töröljék mert archiválni akarom.


A rosszakarók? elég ha őket zavarja mert engem nem zaklat fel egy két ilyen és ehhez hasonló megjegyzés. -ez inkább kérés volt azok felé akik kérdeznének mert itt nem lehet ebben a formában-

2010. dec. 16. 15:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon furcsa, hogy még mindig te vagy a téma:)

Ilyenek a rajongók, látod? Titokban imádnak, és irigyelnek, ezért a rosszindulat:)

Szerintem ne foglalkozz velük, aki kíváncsi rád, úgyis megtalál, és ír privit, akik meg ennyire utaznak rád, azok szót, sőt gondolatot sem érdemelnek:)

Minden jót nektek! Ja és boldog karácsonyt:)

2010. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nem akartam se népszerüséget se közutálatot.

Mindenki azt kapja amit érdemel amit kivált egyesekből olyan meg nincs hogy valaki tökéletes nyilván lehet birálni egyesek meg is tették mások megköszönik a segitséget.


Aki ir ugyis tudja hogy ott válaszolok itt nem mindig ... van hogy csak olvasom miket irtok az ismerősök néha küldik az e-maileket hogy eeeeeeee már megint téma vagy/voltál ..


Neked is kellemes ünnepeket !!!!!!

2010. dec. 16. 16:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, lemaradtam valamiről...Te ki vagy?
2010. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nem irigykedem,de már megint itt vagy.Ami megjegyzem nem zavar,sőt.De most megint kiírtál valamit ami rolad szól.Ne csodálkozz ha támadnak.Szerintem már unalmas ez a téma,hogy "sztároljuk"megint.Aki akar megkeres,hidd el ír majd neked privit.De mostmár koncetrálj a kérdésekre,ne feltünősködj itt.
2010. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon le vagyok maradva.Ki vagy?Mi volt a hétvégi kérdés?És mivel szoktál itt feltűnősködni?
2010. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia C.!

A kérdést én írtam ki, és tényleg kíváncsi vagyok rá, hogy mi történt veled mostanában. Privátot nem írok, mert nem tudom ,hogy tényleg Te vagy-e az, akinek megy a levél, vagy esetleg más 58%-os. Azért az érdeklődésem, mert amikor még névvel válaszoltál, nekem sok hasznos tanácsot adtál, illetve hogy majdnem egy idős terhesek voltunk. És ami a kérdés konkrét tárgya lett volna: Volt nemrég egy 58%-os válasz, és ott írta a válaszadó, hogy újból kismama. Csak nem Te voltál/vagy az?

2010. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De igen, újból kismama!
2010. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!