Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtaláltátok a DM kupont?

Megtaláltátok a DM kupont?

Figyelt kérdés

Bedobtak ma a postaládába egy nov. 25-i keltezésű DM magazint, amiben van egy 10%-os kupont a végösszegre, ha valaki 5000 FT felett vásárol, dec. 5-ig érvényes.

Gondoltam szólok, hátha valakinek elkerülte a figyelmét.


2010. nov. 23. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te milyen jótét lélek vagy! Köszönöm! :) Nekünk is itt hever az asztalon, mindjárt kiszedem belőle!
2010. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm!

Pont tegnap olvastam, de mégsem vettem észre. Pedig ott van az elején pirossal, hogy keresd a 15. oldalon! :)


beváltható nov 25 és dec 5 között.


Még egyszer KÖSZI!

2010. nov. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs, mert társasházban lakunk, és igen ritka, hogy hirdető újsághoz jussak. Ugyanis hiába van közös tároló ezeknek az újságoknak, az egyik lakó azonnal kidobja a kukába az összeset.... :(

Megértem, hogy a sajátját kihajítja, de hogy a közös tárolót miért kell kidobni azt nem tudom?! A pláne, hogy mi albérletben lakunk itt, és a szelektálós pasi történetesen a főbérlőnk, aki felettünk lakik. Ha a mi postaládánkból is kilógnak a hirdető újságok, azokat is kidobja... Pedig megszokhatta volna már, hogy az most nem az övé, mert már több, mint egy éve itt lakunk. Kicsit zakkant a pasas!

2010. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen hétfőn dobták be, ki is vágtam, ott figyel a pénztárcámban:-)))))
2010. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

10:32

Bemész valamelyik DM-be és kérsz egy újságot.

Karácsonyi dolgok vannak benne.

2010. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a hétvégén perfümök voltak féláron, tehát én ezzel a kuponnal megvettem a tesóm karácsonyi ajándékát potom pénzért!
2010. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!