Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki a férje tudtán kívül...

Van, aki a férje tudtán kívül esett teherbe? Hogyan fogadta a hírt, később milyen lett a babával a kapcsolata?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, én már régóta vágyom kisbabára. A kapcsolatunk elején még mondogatta, hogy akarna gyereket, de eddig nem volt olyan partnere, akivel sikerült volna, valamint tudja magáról, hogy munkamániás, és előttem pl. sokszor még hétvégente is dolgozott és elszaladt felette az idő.

48 éves, korábban azt mondta, hogy 50 éves koráig vállalna gyereket. Viszont, mostanában bármikor felhoztam ezt, már inkább a “nem” felé hajlott, mert hogy ő sem lesz fiatalabb, legyen gyerekük a 25-30 éveseknek, ennyi idősen ő hova akarjon már kisbabát (miközben több korabeli barátja is most lett apa).

Ő szeretne feleségül venni, erről is beszéltünk már, és mondtam, hogy két feltételem van, az egyik egy Tiffany gyűrű, a másik pedig a baba. Ezt próbálta elviccelni mindig, hogy inkább vesz két gyűrűt, de én ezen már egy ideje nem tudok nevetni… Lassan 26 éves vagyok, körülöttem mindenki élete halad valamerre. Nem akarok még 30 évesen is arra várni, hátha meggondolja magát, főleg, hogy tényleg nem lesz fiatalabb ő sem.


Úgyhogy év elején abbahagytam a gyógyszert, jelenleg 6 hetes terhes vagyok. Kicsit úgy érzem, hogy itt megakadt a terv, mert nem gondoltam, hogy ilyen hamar összejönne a baba. Egy részem örül, hiszen évek óta erre vágytam, de közben izgulok is, ő vajon hogyan fogadja majd.

(Azt nem tervezem az orrára kötni, hogy a gyógyszert már nem szedem.)



ápr. 27. 16:20
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szándékozom elmondani neki?
ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Itt a másik kamu kérdése, ellentétes helyzetről. Úgy szeretnék egyszer ennyire ráérni, hogy ilyen kamu kérdéseket gyártsak!

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasom végig a válaszokat, biztos más is feltette a kérdést, de nem vagy normális. Mi lesz ha azt mondja vagy elveteted vagy szakít veled és mehetsz Isten hírével, oldd meg a gyerekkel egyedül, ahogy akarod?
ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon felismerhető a stílusod trollocska. Legközelebb javíts, mert ez a fiatal kiscsaj és idős pasi egyszer akarok gyereket máskor nem akarok már nagyon uncsi.
ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

"Te sem láttál még elszánt nőt akkor. :)"

Elszántat láttam, de ekkora majmot még csak keveset. Eddig jutottam a hozzászólásokban, mert csak felcseszem magam rajtuk.


Én, mint "gyerek" írok, vagyis apukám nem akart engem, anyukám igen, becsúsztam, úgyhogy végül megtartottak. Egyeltalán nem mindegy, hogy egy gyereket két ember akar, vagy egy akar, a másik meg csak beletörődik a sorsába.

A szüleim együtt maradtak pár évig miután megszületettem, de bárcsak ne tették volna. Borzalmas egy olyan apával felnőni aki egyeltalán nem akart, csak elvisel. Illetve valószínűleg rengeteg konfliktus lesz köztetek a gyerek miatt (hacsak nem lép le, ahogy megtudja), amit egy kicsi gyerek is pontosan érez.

Egy ostoba döntést hoztál, gratulálok hozzá. Nem tudom, hogy lehet valaki ennyire önző, hogy eszébe sem jut, hogy ez a felállás k.rvára nem lesz kedvező egy gyerek neveléséhez.


De ne legyen igazam, hogy a ti szituációtok is egy ilyen, mint a szüleimé volt. Kívánom a legjobbakat:)

ápr. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
30%

Mivel már terhes vagy, már nem mondhatom hogy ez rossz ötlet.


Itt két dolog van:

Vagy őszintén elmondod hogy a háta mögött intezted el hogy teherbe ess. Innentől vagy megutal és elhagy, vagy sok vita és veszekedés után megbekel.


Vagy pedig nem mondod meg neki hogy mit műveltel. Vagy melletted marad vagy elhagy.


Nyilván a második opciót fogod választani hátha nem menekül el a helyzettől.


Voltál már orvosnal? Ultrahang?

Ha nem, játszd a hülyét hogy rosszul vagy és valami nem oké. Gondolom első lepeskent egy tesztet fog veled csinaltatni. Ha kellőképpen bepanikolsz és ketsegbeesel talán el is hiszi hogy véletlen volt és nem tervezted. Talán még meg is fog sajnálni.

Hogy ezután veled marad e vagy sem, az kérdőjel.


De tudd, hogy ez nagyon nagy gerinctelenseg volt a részedről, és óriási hazugsagra alapozol egy családot és egy esetleges házasságot.


Ha kiderul hogy mit muveltel biztos nem fog megbocsátani.


Mi a férjemmel terveztük a babankat, de ő nem állt meg erre keszen és gyakorlatilag azért egyezett bele mert én "kiharcoltam" hogy most és ne 2 even belül legyen gyerek (mi 30-as éveikben vagyunk) hidd el, én is kaptam eleget hogy ő ezt nem akarta és hogy én rangattam bele. Ezt ráadásul úgy kaptam, hogy ő is bele egyezett és nyíltan próbálkoztunk ne pedig csak én sunyiban.

ápr. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nagyon szemét húzás volt részedről.
ápr. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
90%
Na az ilyenek miatt utálják a nőket.
ápr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 Csingilingg88 ***** válasza:
94%
Ez baromi önző dolog!!!! Szégyelld magadat!!
ápr. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy kamu kérdés. 26 éves nőnek ennél több esze van.
ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!