Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés

Gyermekem 1 éves.

Játszott a plüss elefántjával,amíg én kimeneten a konyhába. Mire vissza értem a töltetet ette az elefántból...

Lehet tőle valami baja? (Fogalmam sincs hogy szedte szét )


ápr. 26. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Le nyelte biztosan?
ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen
ápr. 26. 09:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel telefonon az ügyeletet vagy a gyerekorvost és tőlük kérj útmutatást!
ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megette, akkor lehet baja igen.Nem biztos hogy tud ürülni majd a gyomrából a töltet,pont mint a haj.(Arra gondolok,mikor valaki beteg,és tépkedi,megeszi a saját haját,az felgyűlik a gyomrában.Nyilván nem az egy szálra gondolok.)Szóval szerintem kérdezz meg egy orvost,ha biztos vagy benne,hogy le is nyelte.
ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvost hívd fel!
ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Hívd fel az ügyeletet, mondd el nekik, és kérdezd meg hogy menjél-e be valahova. Nem kell egyből kórházba szaladni, én már hívtam így néhányszor őket, és volt hogy bementem, volt hogy nem.

De hívd fel minél hamarabb. A sürgősségire kell mennetek, akkor számolhatsz azzal, hogy előre vesznek, mert a gyerekek prioritást élvez mindenkivel szemben aki épp nem vérzik és nem haldoklik.

ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen fajta volt a töltet, de inkább hívd fel őket, megelőzve a még nagyobb bajt.
ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen orvost kell megkérdezni, de gondolom, ez már megtörtént. Majd megírnád, hogy mi történt, hogy van a pici?
ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez volt az anyag...

Igen meg kérdeztem!

Aztmondták,ha evett is biztosan nem akkora mennyiséget amitől lenne baja.

ápr. 26. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!