Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló kismamák! Szerinte...

Egyedülálló kismamák! Szerintetek érdemes szólni az apukának hogy program császárom lesz?

Figyelt kérdés
Mikor betöltöttem a 22 hetet meggondolta magát, ő erre nem áll készen. Letörölt mindenhonnan, üzenetekre nem válaszol, csak a szüleit lehet elérni de ők se tudnak mit kezdeni a helyzettel. Az elején apás szülést akart, és tudom hogy egy császár másabb de ti szólnátok neki hogy hamarosan eljön az ideje és ha szeretne jönni akkor jöhet?
ápr. 24. 18:09
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Nagyon bonyodalmas. Az én szüleim meg mindenáron szeretnék ha legalább a gyerektartást fizetné.

Mert hogy a gyereknek ez jár, ebben igazuk is van. Soha nem csaltam meg, 1000% hogy ő az apa. De itt valaki írta hogy azt se lehetne csináltatni, hiszen kell a bele egyezése. Meg ahogy most ehez az egészhez áll, hát tuti nem annyit fizetne amennyit a bíróság megállapít. Tudom hogy van rá lehetőség hogy automatikusan a fizetéséből vonják, de nem tudom hogy azt nekem kéne kérni a munkahelyétől vagy ezt az egészet a bíróság intézné.

ápr. 25. 20:24
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan ebben a helyzetben az új párommal nevelném és kész. Nem keresném és hidd el kérdező, ő sem fog. Nagynénémet a 3 hónapossal hagyta ott a férje, legközelebb a bíróságon látta a gyereket, ahol megkérdezte: “szőke lett?”, ennyire nem látta addig. Majd ezután megegyeztek a gyerektartásba és azóta sem látta soha, egyszer sem, 15 éves már…. Pedig ők tízen évig voltak együtt, várták a picit, bent volt a szülésnél is. Kiderült új nője is van, azóta is 15 éve vele van, ott már van két közös gyerek is azóta, akik nagyon. Nem változtatott, nem gondolnám, hogy itt is változna ez nálatok, sajnos. Bár az ilyen embernél nem sajnos. Tovább kell lépni.
ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
De hiába szeretnék a szüleid, az az ő dolguk. Itt a te döntésed a lényeg, nem másé.
ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként bocsi, picit nekem olyan érzésem van, mintha nem tudnád elengedni őt. Akivel így elbántak, hogy letojják már a terhesség alatt is, azok nem akarnak még puncsolni apukának, hanem minél hamarabb megszabadulni tőle és túl lépni ezen.
ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Valóban ragaszkodok hozzá olyan szinten hogy tudom ő a vérszerinti apja a gyermekemnek. De itt már a szerelem akkor elmúlt amikor elhagyott. Igazat adok mindenkinek. Ezt el kell engedjem. Jobb apja lesz neki a párom.
ápr. 25. 20:33
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, hogy nyugodt, normális családi életet akarsz az új pároddal vagy örökké az exeddel harcolni, hogy fizesse a gyerektartást, látogassa a gyereket, stb. Szerintem keress egy ügyvédet, én ismerek olyat ahol a vérszerinti apa már a gyerek születésekor lemondott róla, nyilván fizetnie sem kell, de köze se lesz a gyerekhez, az új párod pedig a nevére veheti
ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
21%
Azert te sem vagy semmi, ha par hettel miutan lelepett , mar uj fickoval vagy aki mar meg az apja akar lenni.
ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
83%
Az nem pár hét azért ha 22 hetes volt most meg lassan szül, azért 3-4 hónap alatt rendesen meg tud változni az ember élete
ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
66%

Így van engedd el. Ha a mostani párod komolyan gondolja veletek akkor legyen az ő nevén a gyerek.

A szüleidnek még nincs beleszólása ebben.

ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
19%

Azért ki ne találjátok már, hogy tök normális terhesen összeállni valakivel egy szakítás után pár héttel.

Én egyedülállóként vállaltam babát, de eszembe nincs terhesen pasizgatni, kb.az utolsó gondolatom. Se. Biztos nem engednék egy idegent a gyerekem közelébe. Fel tudjátok fogni, mi az, hogy a nevére veszi? Onnantól ugyanolyan jogok illetik meg, mintha vérszerinti apja lenne. Ha akarja, akkor is biztosítani kell neki a láthatásokat, ha kiderül, hogy egy baltás gyilkos. (Egyébként már itt elakadtam, milyen gyerektartásról beszélünk. Ha az új pasi vállalja az apaságot, a biológiainak semmit nem kell fizetni.)

Nagyon komoly kapcsolatban vállalhattak gyereket, ha pár hét után már új pasi farkán pörög. Aki szerette a párját, az általában meggyászolja a kapcsolatot, mielőtt újat kezdene, ha gyereke is van, akkor meg hatványozottan igaz. Egy anya nem enged azonnal bárkit a gyereke közelébe, akkor se, ha ő maga szerelmes. Egy korrekt nő meg nem varr a nyakába egy gyereket egy "új" pasinak.

Kérdező! Őszintén, meddig voltatok együtt a biológiai apával?

#17

ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!