El vehetik a gyerekem ?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok. Egyedül nevelem a 4 éves kislányom akiről az édesanya le mondott.Mindent meg teszek hogy neki meg legyen mindene teljes erőmből. Nekem mindig mindenbe ő az első. Meg is van mindene .

2 éve van egy párom aki velem azonos nemű aki velünk is él.

Pár napja volt nálunk a gyámhatóság mert névtelen bejelentés érkezet hozzájuk hogy a gyerekem erkölcsi fejlődését veszélyeztettem . Ami számomra abszurd hiszen semmi olyat nem tettem semmi a gyerekem előtt ami neki káros lenne vagy veszélyeztetné a fejlődését .

Bár névtelen a bejelentés de tudom ki lehetet . Még nem kaptunk semmilyen vissza jelzést a gyámügytől de sajnos nincs jó érzésem ezzel kapcsolatban.

A kérdésem az lenne hogy ki emelhetik a családból mert férfivel élek együtt ? Lehet rá indok ?


ápr. 24. 09:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem emelhetik ki.
ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
De van a gyermekelhelyezesrol jogerős birosagi itelet?
ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Első válaszoló kicsit meg nyugtatott .

Igen van Anyuka a bíróságon mondott le kislányról jogilag.

Akkor volt egy éves azóta meg sem látogatta.

ápr. 24. 09:38
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te vagy a szülője, tiéd a kizárólagos szülői felügyeleti jog és ezzel együtt te vagy a jogi képviselője is. Szerinted miért vennék el tőled?

Magyarország kimondottan homoszexualitás ellenes, de hidd el, önmagában az, hogy egy férfivel élsz együtt még itt is nevetségesen kevés lenne ahhoz, hogy elvegyék tőled.

ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vehetik el, nyugi.
ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Pontosan Magyarország meleg ellensége miatt félek ettől .

Meg hát az erkölcsi fejlődés veszélyeztetése eléggé tág fogalom és sajnos nincs pontosan törvényileg meg határozva mi is tartozik bele .

Ezért tartozók bele .

És sajnos előbb fognak hinni a hetero szomszédoknak mint nekünk .

Én ettől tartok .

ápr. 24. 09:51
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem fogják elvinni, jogilag ez lehetetlen. Legrosszabb esetben csak kötekedni fognak. A szociális munkások között amúgyis elég sok balliberális van, akik nem lmbt ellenesek. Ha véletlenül kifogtok valami rossz arcot, aki pedofiliára gyanakszik, akkor el kell menni egy-egy orvosi vizsgálatra, de annyi.
ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fognak a szomszédoknak hinni. Ha bármi kérdés merülne fel, első körben az óvónők lesznek megkeresve, tőlük kérnék majd egy pedagógiai szakvéleményt. Ketseg esetén majd egy gyermekpszichologus lesz a következő lépés.
ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6%
csinálsz egy gyereket, majd rájössz, hogy meleg vagy? Szép történet.
ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ez a válaszok most meg nyugtattak egy kicsit .

Kedves utolsó biszexuális vagyok és már akkor is tudtam ezt amikor meg csináltam a gyerek egy négy évig tartó kapcsolatba de ez nem hiszem hogy fontos lenne a kérdés szempontjából .

ápr. 24. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!