Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leégeti az orrszívó a porszívó...

Leégeti az orrszívó a porszívónkat.Rendes, működőkepes porszívó, cseréltünk benne motort ismét leegete. Értem én,hogy miért, de akkor mások hogy tudjak használni a porszívót orrszívasra? Hogy nem ég le?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem soha nem volt ilyen bajom. Bosch porszívóm van, legkisebb fokozaton szívom vele az orrukat, semmi gond nem volt soha.
ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A porszívó karján van egy nyitható rész, ami false levegő beáramlását teszi lehetővé. Használd. Másrészt nem percekig kell szívni az orrot.
ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár másodpercet minden porszívó tud úgy működni, hogy semmi levegőt nem szív. Sőt, sok porszívó le is kapcsol magától, ha túlmelegedne.


Azt a szippantást akármelyik porszívónak bírnia kéne. Amúgy meg a legtöbb porszívónak a csövén van egy szelep, amivel tudsz fals levegőt beengedni (nyilván ekkor kisebb erővel is fog szívni), legközelebb nyisd ki azt is, hogy biztos kapjon egy kis levegőt a motor.

ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 babyboom567 ***** válasza:
100%

Egészen biztosan valami más gond van,mert ezt még senkitől sem hallottam,aki orszi porszit használ.

Mi 7 éve használjuk egy kb 20 éves porszívóval és semmi baja.

ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem csak egy egyszerű kis porszívóm van, de soha nem volt ilyen gondom.

10 éve működik, a második gyerek orrát szivom már vele, és soha nem égette le a motort.

Sőt, a második gyereket csak a porszívó hangja nyugtatta meg, három hónapon keresztül napi négyszer ötször ment a porszívó

minimum 30 percet

ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én már olvastam más helyeken is, hogy néha bizony kinyírja a porszívót. Elvileg vannak olyan porszívók, amik automatikusan hűtik a motort maguknak,és van amelyik nem. Lehet akinek nem égeti le a motort ilyen van beleszerelve.

Néztem egy videót, ahol a forgalmazó mondta, hogy ne drága porszívóval szívjuk a gyerek orrát, mert lefolytja a levegőt nagyon, nem szereti a porszívó.

ápr. 24. 08:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose lett baja az orrszívástól a gépnek, bár mi váltottunk Nosiboora, mert nagyon félt a porszivótól.
ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet leégetni a porszívót, ha max 2 percig használod az orrszívót?
ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
20-25 másodpercenként adj tiszta levegőt a porszívónak és akkor semmiképp nem lehet baja
ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem inkább itt az a probléma, hogy a válladék amit kiszívsz az orrból azt beszívja a porszívó és attól ég le.
máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!