Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire igaz ez a komment?

Mennyire igaz ez a komment?

Figyelt kérdés

Kimásolom, ha törölnék:

Szép név, de úgy hogy ide kiírta a teljes nevet el is rontottad. Ez egy olyan oldal, ahol nem tudod törölni a kérdésed (pontosabban bonyolult és szankckonálják), azaz bárki rákeres a lányod nevére ez lesz az első találat.


Ha rákeres mejd 8-10 év múlva a lányod a saját nevére, akkor ő is ezt a kérdést fogja találni, szerinted milyen érzés lesz neki ha valaki azt írja ocsmány név vagy azt hogy szerinte mondjuk k.vás? Vagy csak az hogy az anyja egy anoním oldalon szavaztatta meg hogy mennyire szép vagy nem szép a neve?


Egy neves kérdésnél bukkantam rá és kicsit felidegesített, és igazából ezt bármelyik neves kérdéshez írhatta volna, nem értem miért pont ehhez az egyhez írta. A névvel alapból semmi kivetni való nem volt, sőt majdnem mindegyik azt írat hogy tetszik egyedül ő írt rossz dolgokat. A kérdező is írta, hogy nem befolyásolja őt a vélemények, csak érdekelte ki mit gondol róla. Nyilván van benne valami igazság de szerintem eléggé túlzott a reakciója. Mi lesz ha rátalál a lányzó? Túléli...Egy csomó hasonló kérdésnél szintén kiírják a vezetékneveket ott miért nem kapnak hasonló "jótanácsot"? Gondolok az ilyen kérdésekre: Melyik név lenne a legjobb? és felsorolja a neveket majd leírja a vezetéknevet de láttam sok olyat is ahol a komplett névről kérdeznek. Mit gondoltok alapból az ilyen neves kérdésekről?



márc. 16. 21:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10-az általánosságbant úgy értettem hogy nem számít hogy a kérdező épp egy történethet keresett nevet :D
márc. 16. 21:41
 12/22 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem ha már megvan az adott név akkor miért annyira fontos vadidegenek véleménye mivel ezt választották,ez tetszett nekik,el döntötték ergo nem fognak változtatni


Az megint más ha két név közt nem tudnak dönteni bár abban meg az első válaszolónak van igaza hogy ennyit leendő szülő ként illene tudni eldönteni

márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ennyitól nem dől össze a vilàg. Egy kórhàz honlapjàn teljes nèvvel posztolt fotó, vagy facebookra rakott nyilvànos poszt, (sok óvoda, iskola így rakja ki a fotòkat) sokkal neccesebb digitàlis làbnyom.

Érdekessègkènt, ha beguglizom a teljes nevem, az apàm szakmai èletrajzàt dobja ki. Legalàbbis règen azt adta, de mindjárt ellenőrzöm.

márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
12.igen de sokszor jól jön más emberek nézőpontjai is, hátha van olyasmi amit a névvel kapcsolatban csak ők vesznek észre egyből míg a szülők nem ezzel voltak elfogalva...pl. vezetknév és kersztnév egybemosodik és gúnyolható lehetőséget ad.
márc. 16. 21:50
 15/22 anonim ***** válasza:
Felénk nem ritka ez a vezetéknév. Több embert ismerek akit így hívnak és semmi közük egymáshoz
márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Most igazából az a baj, hogy nem tapsolt a névválasztásra mindenki, vagy az, hogy a tudatlanok figyelmét felhívta a klasszikusra, hogy "ami egyszer felkerül a netre, az ott is marad"?
márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16-az utóbbi szerintem.
márc. 16. 22:14
 18/22 anonim ***** válasza:

16# Én is ezen gondolkoztam. :D


Mert egyiknél sincs gond,igazságot írt. Ha valaki véleményt kér,nekem pedig nem tetszik és gáznak tartom,akkor leírom. Ha fáj,nem kell véleményt kérni. Vagy írja oda,hogy csak olyan írjon,akinek tetszik. Szubjektív dolgok ezek. :D A másik meg tény,ami felkerül ott marad,ez van.

márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Úgy van ez kedves kérdező, hogyha a gyerek felnőve nem érzi magának a szülei által választott nevét, akkor szépen nevet vált..
márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Amúgy ha csak annyi a probléma, hogy később rákeres a gyerek a nevére és megtalálja itt a kérdést: szerintem aki kiírta tudja törölni
márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!