Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc nevetek ezek...

Melyik a kedvenc nevetek ezek közül? Melyik a legjobb? (2. rész)

Figyelt kérdés

jan. 14. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Dóra
Eszter
Blanka
Bianka
Lili
Boglárka
Johanna
Alíz
Andrea
Jázmin
60 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a lányunk Lilien. Amúgy Theodora (Dóra) lett volna, de mikor bejelentettük anyósom kiborult.


Még a Jázmin is tetszik. Szerintem mindhárom szép.

jan. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, mit számít hogy anyós kiborult e vagy sem? A te gyereked lesz vagy az övé?

Ha nekem tetszik egy név, akkor azt adom. Akkor is ha anyósnak az nem tetszik.

jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

#2 Olyan erősen tiltakozott hetekig, hogy a végén már a férjem is bizonytalan volt, hogy jó lesz-e a név.


Nekem meg mindegy volt melyik, a férjem választotta a listánkból az elsőt is, a második is tetszett mindkettőnknek (annyi, hogy így sajnos a szüli és a névnapja is nyáron van, tanítási szünetben), de azért elhiheted elég sokáig gondolkodtam rajta, hogy mégis a Theodora-t kellene adni, csak azért, hogy “ne az legyen amit anyósom akar”. Végül viszont úgy voltam vele, hogy az senkinek nem jó, ha a gyerek apja is bizonytalan a nevében, anyósom meg közölte, hogy a Theodora minden becézése szörnyű és ezért nem fogja soha semmi hasonlón szólítani a gyereket (amúgy jó volt előtte a viszony, azóta más miatt is kevésbé az), szóval nem ragaszkodtam hozzá.

jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Johanna a lányom, úgyhogy egyértelmű. Még a Biankát is adtam volna. A Jázmin is tetszik, csak pár éve iszonyat felkapott volt, minden második kislányt így hívtak szinte.
jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bianka-és Jázmin, nem jelöltem a szavazásnál.
jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lili bár így nekem rövid.

Johanna. Nem a legjobb de egészjó.

febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Innen csak a Johanna és az Eszter nem tetszik, mindegyik másik viszont nagyon. Talán az Alíz a leginkább, azt adnám is a gyerekemnek.
febr. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!