Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom megkérd...

Mit tegyek, ha a párom megkérdőjelez az anyaságban?

Figyelt kérdés

2 hete volt egy műtétem, ezért kértem a segítséget. Mondtam neki, hogy adjon rá egy nadrágot az egy éves babára (mivel nem emelhetek). Ehelyett magyarázkodásra kényszerített, hogy mégis minek a gyereknek nadrág mikor neki melege van... Ezért inkább elvettem a gyereket és megcsináltam magam.

És ez csak a legutolsó eset volt. Mindig mindenben megkérdőjelez és magyaráztat. Ez másnál is így van? Úgy érzem, hogy idwgileg felőről.


2023. szept. 26. 16:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
77%
Könyörgöm utolsó kettő...:D Sajnálom a férjeiteket,mert ezekszerint nálatok kérdezni sem lehet nekik. Már ha van ehhez a hozzáállással,de ha van is nehogy keressen magának olyat,akitől lehet basszus kérdezni,akivel lehet beszélgetni,egyenrangú fél és nem egy hárpia.
2023. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell sajnálnod a férjem,mert tudja,hogy ok nélkül nem mondok dolgokat.Egyenrangú félként kiveszi a részét a háztartásból és a gyerek nevelésből is.Ezért még hárpiának se kell lennem.Beszélgetni is szoktunk,ma délelőtt kettesben is,mert amig a gyerek aludt tudtunk másfél órát szexelni,utána pedig összebújva beszélgetni.A kérdezőnek az a baja,hogy a férje mindig megkérdőjelezi,amit mond vagy tesz.Ezt minden normális nő nehezen viselné.És nem kell keresnie másik nőt,csak válogatni a jelentkezők közül.
2023. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
75%
Ok nélkül nem mondasz semmit,tehát ha igen azt fogadja el és kuss,értem.:D Az hogy egyenrangú fél nem ezt jelenti nálunk,hanem hogy a férjemnek is van véleménye,önálló gondolata és ha valamiben nem ért egyet akkor igen is megszólal és megkérdezi,érdekli én miért úgy látom ahogy,stb. Megkérdezte minek a nadrág,ennyit írt a kérdező,a többi sztoriról semmit,azt már itt költötték hozzá,hogy biztos ez meg az. Tehát ha valamit kérek a férjemtől pofa be és ne kérdezzen vissza. De akkor ez fordítva is legyen ám működőképes. Ha ebéd helyett minden hétvégén csokis szirupos fagyit ad főétel helyett a gyereknek,akkor ne kérdezz vissza,hogy ugyan ennek mi az oka,mert okkal mondja és teszi amit.
2023. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
31%
Ja,nem várok rá választ. Látom a szintet,felesleges kör,sajnos. 33# voltam.
2023. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
11%

Én is látom a szintedet.Az en férjemnek nem kuss a neve,csak nem hülye,mint a tiéd,ha már téged elvett.A kérdesben ott van,hogy ez csak a legutolsó eset.Azért ahhoz nem kell sok ész,hogy tudja miért mondtam adjon rá nadrágot.Elhiszem,hogy tegnap mindenkinél 40 fok volt,de késő délután már csak a napon volt jó idő.És ezt nem kell elmagyarázni az én férjemnek,lehet másénak igen.

És ha már a színvonalnál tartunk,írom ugy,hogy te is megértsd:ha áll a pecked dugjál te is egy jót,lehiggadsz és nem kötözködöl feleslegesen.Márha feláll rád,mert lehet te vagy az akinek már nem adják a kezébe,hanem keresnek egy normális nőt.

2023. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
86%
35# Na erre írtam a szintet,mert már korábban is lejött,de nem nevesítem szóval,mert a végén még az előítéletességet is rám tolod.:D Pedig normális ember nem ír ilyen mocskosszájjal,mint te,de nyilván fájdalmas amit írtam,beütött nálad az igazság. Ha ilyeneket írsz,akkor olyan jó nem lehetett délután,ha még ezután az én szexuális életem érdekel. Maradok emberi szinten,ha nem gond és le se reagálom,amit idehánytál. Na de hogy te is megértsd végre a szinteden: takarodás van,csicsika.:)
2023. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt meg mocskos a szám,de mivel hosszú évek alatt a munkambol kifolyolag sok emberrel találkoztam,ezért nem nehez belőni a szintet.Nem ütött sziven,te harpiáztal le minket,nevezted a férjünket egy szerencsétlennek.A szexuális életed se érdekel,csak rád férne,mint feszültség levezető,hátha nem lennél ilyen agressziv.Csicsikálhatsz te is,mivel más nem jut neked.
2023. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
Oké,persze.:) Biztosan így van.
2023. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Aludj most már te is.Álmodj szépeket az emberi szinteden.Most jól megmondtad nekem,nem is fogok tudni aludni.
2023. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
68%

Aha, és ahelyett, hogy ezt vele beszéled meg, szaladsz a Gyakorira?

Van ész. 🙄🙃

2023. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!