Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi segitett elengedni, hogy...

Mi segitett elengedni, hogy nem lesz tobb gyereked?

Figyelt kérdés
Ha szerettel volna meg, de minden racionalis erv ellene szolt.
2022. nov. 2. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szép lassan belenyugszik az ember állítólag. De ebben én nem hiszek, nekem eddig egyáltalán nem segített benne semmi.
2022. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy ott a meglévő, akinek mindent szeretnék megadni.
2022. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi. Anyukám 55 éves, és azt mondja, hogy az az egyetlen dolog, amit nagyon "megbánt" életében, hogy nem lett még testvérünk. Megbánt idézőjelben, mert ő tudja a legjobban, hogy így kellett lennie.
2022. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár perc a kamasszá cseperedett gyerekeimmel
2022. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Semmi. Annyira szeretnék még egy gyereket, hogy szerintem csak a biológia tud visszatartani, hogy ne legyen.
2022. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

A józan ész. Viccen kívül nem osztonlenyek vagyunk. Azt kene a nőknek megérteni, hogy az teljesen természetes ösztön, hogy vagyunk még gyerekekre. Van aki jobban, van aki kevésbé, de szerintem nincs nő, akiben ez ne motoszkálna. Aztán ha jól alakul az élet, szépen felneveltuk, elindítottuk őket, akkor jön az, amit az előző válaszoló írt, hogy 50+osan "megbanod". De valójában, ő sem bánja meg, mert tudja, hogy ez így volt jó.

A meglévőkre koncentrálok. Rájuk költom a pénzt, velük töltöm az időt. Tudom azt, hogy a meglévőktől venne el egy újabb gyerek.

2022. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Erre én is kiváncsi lennk, sajnos nekem sem megy.

Pedig egyet még sikerült 40 évesen kivitelezni, de valamiért én 4 gyerekkel érezném teljesnek az életem

2022. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Néha eszembe jut, hogy ha a második lány lett volna, akkor mi lenne most, aztán látom a két gyereket, a szükségleteiket, a határaimat és tudom, hogy néha ők is többet kérnének belőlem, mint képes vagyok kihozni magamból. Ez 3 gyerekkel, különböző korosztályból már sokkal rosszabb lenne, ezért nem lesz több.
2022. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
A józan eszem.
2022. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem egy ismerős van, akik "majd lesz valahogy" alapon vállaltak 3 gyereket...most meg sír a, szájuk, hogy milyen nehéz 3 gyereket eltartani, mert minden triplázódik. A legkisebbnek már nincs pénz jó cipőre, csak kínaira, nem kap megfelelő fejlesztést, mert 3 gyerekkel nem lehet megoldani, nem megy játszótérre, mert nem tud 3 felé figyelni, stb. Én elfogadtam a korlátaimat, hogy jelenleg egy gyereket tudunk vállalni, és annak az egynek hó végén is meg tudom venni a 17 ezres szupinált szandált, ami kell a lába megfelelő fejlődéséhez, vagy el tudom vinni gyerekprogramra anélkül, hogy gondot okozzon venni neki ott egy kürtős kalácsot.
2022. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!