Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy egy temetésre...

Elmennétek úgy egy temetésre másik városba, hogy a kisiskolás gyereketek otthon 38,4-es testhővel?

Figyelt kérdés
Az apukája lenne vele meg a kisebb tesójával. Egy éjszakáról van szó (délelőtt van a temetés, 2,5 órányira kellene utaznom, egy teljes napra mennék el az ottalvással együtt). A gyerekeket az apukájuk szokta altatni. Az egyik szerettem közvetlen családtagjáról van szó, nem az enyémről. A nagyobbik gyerekemnek más baja nincs. Tegnap este kezdődött, az első éjszaka szokott mindig a legrosszabb lenni, de azért nincs annyira jól. Nem tudom, elmenjek-e. Nyilván a férjem mindent meg tud velük oldani, de akkor is olyan rossz érzés lenne itthagyni. Ti mit tennétek a helyemben? Csak túlgondolom, és menjek simán?

2022. szept. 27. 13:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

"Nem tudom, elmenjek-e."


"Már megvan a jegy fixen oda-vissza."



Imádom, amikor valaki így belekavarodik a kamu kérdésébe.

2022. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az, hogy megvan a jegy olyan szempontbol relevans, hogy mivel nem helyi jarat, kellett ra foglalni, nem ugy megy, hogy veszek egy ujat, ami utolso pillanatban vagy nincs, vagy tok draga.
2022. szept. 27. 14:39
 13/19 A kérdező kommentje:
A jegyet már 1 hete megvettem.
2022. szept. 27. 14:40
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen, elmennék, ha én magam nem lennék beteg. Gondolom, ha fordított esetben a férjed akarna menni, akkor az nem lenne gond.
2022. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
2,5 óra egy Zeg-Fehérvár távolság. Nem a Marsra mész. Tök mindegy, hogy másik az ország, az idő ugyanannyi.
2022. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom repülőút a 2,5 óra vagy vonat. Tehát nem Ő dönti el mikor megy!
2022. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen mennék, az apukája ott van vele.
2022. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül fentebb ment a láza, úgyhogy nem mentem el. Beszéltem a szerettemmel, aki miatt mentem volna, elmondtam a szituációt, azt kérte ő is, hogy ne menjek, nehogy valakit esetlegesen megfertőzzek.
2022. szept. 27. 20:25
 19/19 anonim ***** válasza:
49%
Én se mentem volna, viszont a férjem már ment el 2x is több napra úgy, hogy épp beteg volt a gyerek, és kisebb volt még, nem iskolás.
2022. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!