Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 éves fiamnak, időnként...

3 éves fiamnak, időnként folmegy a laza, minden ok nélkül, valaki tapasztalt mar ilyet?

Figyelt kérdés
Fiam 3,5 éves, oviba jar, nem beteges. De neha folmegy a laza, oviban is volt igy, hogy hazahoztuk, de lazcsillapitas utan semmi baja nem lett. Múlt heten is volt ilyen, egyik este, reggelre semmi baja. Ma is. Azt tudni kell, hogy valoszinu adhd es gyenge autizmusa van, de még nincs diagnozisunk. Tehat nagyon fel tudja porgetni magat, akkor is forro lesz. De most pl, gyenge volt, alig evett es ugy lett lazas, nurofen utan semmi baja. Nincs mas tünete. Haziorvos annyit mond, hogy erős immunrendszere van ea vszinu azert "csak" ennyi baja van. De nekem ez furcsa.nem hagy nyugodni. Nem fajlalja semmiet, de nala problémás mindenfele kommunikacio, nem tud mindent megnevezni, miket érez. Max annyi h faj a hasa vagy feje, de ez sem jellemzo. Valaki esetleg volt mar igy? Mi a teendő? Milyen vizsgalatra lehetne elvinni, nehogy valami gyulladas legyen a szervezetében.

ápr. 21. 12:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10es vagyok. kicsit néha orrotszívtunk meg lázas lett elmúlt majd másnap megint kijött utána 2nap múlva. Kövrtkező héten foltos lett.
ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Stressz?
ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem ez nem lehet az, mar lassan 2. Napja folyamatosan lazas. Es mas meg most se jott ki rajta. Mar ideges vagyok, hogy mi lehet a baj. Orvossal persze konzultalok.
ápr. 22. 07:51
 14/16 A kérdező kommentje:
Illetve mar hanyt is, a semmit szegenykem.. Nem is eszik.
ápr. 22. 07:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Hat nezesd még azert. Hanyos hasmeneses is johet lazzal.
ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Gennyes a mandulaja. Köszi a segítséget.
ápr. 22. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!