Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kokuszmatracot kaptunk, már...

Kokuszmatracot kaptunk, már van legalább 7 éves, 3 gyermek aludt ezen. Vegyünk újat,vagy ez teljesen jó még? Néhol fura szagát érzek a matracnak.

Figyelt kérdés
dec. 1. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mi használtan vettünk egy kiságyat, adtak hozzá kókuszmatracot is. Elvileg 2gyerek használta, mi ugye egy gyerekkel. Kistesónak már vettünk újat. Nem volt szaga, nem volt foltos de úgy éreztem amr kiszolgálta az idejét. Én vennék másikat. Mi nem is kókuszt vettünk csak sima habszivacsot.
dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek után már én is vennék másikat, főleg hogy fura a szaga is. Egy babaágyba való matrac nem túl nagy összeg.
dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 babyboom567 ***** válasza:
100%
Mi 3000-ért vágattunk szivacsmatracot méretre,és vadiúj huzattal volt ennyi.Mondjuk ez 7 éve volt,most lehet 6000 lenne, de én egy szagos matracot biztos nem tennék a baba alá(mondjuk én eleve nem használnék használt matracot).
dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én matracból biztos újat vennék, bármilyen is. Ki tudja, hányan pisilték/bukták/hányták össze+ ágyi poloska fóbiám is van.
dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is vennék újat pláne, ha szaga van.
dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szaga van mindenképp vennék újat.
dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Vennék újat és nem kokuszt, mert ez túl kemény.
dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha büdös, akkor vennék újat. De mi is használtan kaptunk ismerőstől matracot, tehát tudom, honnan van, és nem is bántam, mert egyik gyerekem se volt hajlandó kiságyban aludni. Teljesen felesleges vétel lett volna az új, még a használt is az lett volna.

Amikor kaptak nagyobb gyerek ágyat, akkor kaptak egy új matracot is.

dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!