Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Van itt valaki aki bugyipelust...

Van itt valaki aki bugyipelust ad a babájára ugy hogy nem is olyan izgomozgo? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 18:42
 1/5 babyboom567 ***** válasza:
a bugyi pelust az izgő mozgó gyerekre nehezebb feladni,ha nagyon ugrál már feladás közben szétszakad.A tévében az csak reklámfogás.
2020. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már rég bugyipelust adok rá. Most 26 hónapos,kb masfél éves kora óta,amióta nem feküdt nyugton,mikor pelenkáztam. Pampers pants vált be. Próbaltam a tescosat,de abból mindig kifolyt a pisi,pedig ugyanazt a méretet vettem,naponta többször át kellett öltöztetni emiatt. Így maradtunk a Pampersnél. Ez egy egész éjszakát is kibír gond nélkül,nem szakad el könnyen. A Liberot is kipróbaltuk,az sem vált be. Ja,és állva is,fekve is könnyen rá tudom adni.
2020. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már az egy éves fiamra is azt adok. Kb 8 hónapos kora óta csak éjszakára, egy két hete pedig nappalra is. Ezt simán ráadom, de a ragasztósat már lehetetlen ráküzdeni. Én is pamperst használok. Még sosem szakadt el, de el tudom képzelni hogy egy még nagyobb gyereknél, aki még aktívabb ott esetleg elszakadhat.
2020. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pampers bugyipelust adok rá már jóideje. Most 21 hónapos. Nappal már nincs pelus, így már csak éjszakára kell, de soha nem ázott át.Elég izgő mozgó gyerek, még nem fordult elő, hogy elszakadt volna.
2020. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Októberben múlt 2 a fiam. Nemrég tértünk át nappalra a pampers pantsre, mert ismét terhes vagyok és nagyon érzékeny voltam/vagyok a pisiszagra. A pampersben annyi parfüm és illataanyag van, hogy sikerült átvészelni vele a leghúzósabb időszakot. Közben a fiam kezd kacsingatni a szobatisztaság felé és így maradtunk a bugyipelusnál napközben, mert azt egyedül le tudja tolni és visszahúzni ha wc-re akar menni, meg nekem is egyszerűbb. Egyébként pelenkázásnál nála oly mindegy mindkettőt kínkeserv ráadni, ha nem akarja.
2020. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!