Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mózeskosarat mennyi ideig...

Mózeskosarat mennyi ideig használtatok?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a kislányom, ugye jön a tél, nagyon szeretem a babakocsink mózes részét mert védett benne teljesen a baba, viszont nem tudom hogy a tél végéig még el fog-e férni benne. Nektek mi a tapasztalat?
2015. okt. 15. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kb. 7 hónapos korukig használtam. Attól is függ szerintem hogy mennyire nagy baba, ill hogy milyen nagy a mózes rész. Lehet hogy a végén nem túl kényelmes neki bundazsákban. Egyébként én is azért vittem abban sokáig mert védettebbnek gondoltam. Szerintem látni fogod hogy mennyire fér el benne.
2015. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

:-(

Ne etesd, és akkor évek múlva is el fog férni benne!

2015. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora méretű és mekkora a baba, nekünk elég nagy mózesünk volt, de overállostól, kabátostól már 4-5 hónaposan nem fért el benne.
2015. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi kb. hat hónapos koráig használtuk. Az én fiam még elfért volna benne, de folyton hasra fordul benne, és négykézlábra állt, így enyhén volt csak balesetveszélyes. Bár ekkor már tavasz volt, lehet overálban nem tudott volna forgolódni :)
2015. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Átlagos méretű gyerekem majdnem 9 hónapos koráig elfért benne.
2015. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-6 hónapos kora között tértünk át a hordozó részre mert a téli overalban nem volt mar kenyelmes benne neki
2015. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6 hónapos koráig használtuk. Elég nagy volt a fiam, mindenfélével betakarva is elfért a mózesben.

Addig használtuk, amíg el nem kezdett kapaszkodva felülni, mert utána már nem volt biztosnágos a mózes.

2015. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hááát tél végére azért már 8 hónap körül lesz...egyébként elég nagy baba. Lehet, hogy addig nem húzzuk ki benne.


A 71 %-os válaszoló pedig úgy tűnik, korlátozott agykapacitása miatt képtelen volt értelmezni a kérdést.

2015. okt. 15. 22:52
 9/10 anonim ***** válasza:
5 hós koráig használtuk a mózest. Elfért volna benne, de nézelődni akart. Így enyhén megemelve feküdt a sportrészben.
2015. okt. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

addig amíg meg nem talált az a solgálólány

de már istennél vagyok

kövesd a bibliát és együtt vacsorázhatunk itt, ahol aranyból vannak a vizek és gyöngyből a kapuk, ahol a kolbászból van a keríytés monddás érvénybe lép :D

2015. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!