Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használt valaki ilyet? vélemén...

Használt valaki ilyet? vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

aki nem használt meg venné?

[link]


2015. febr. 9. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem használtam. Kizárt h megvenném és így raknám a kocsiba, szerintem egyáltalán nem biztonságos.
2015. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet nem is lehet autóban használni. Én sem tenném bele a gyerekemet, még, ha lehetne sem..., de nem lehet...
2015. febr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk sima kenguru van. Az első utálta, most a második egész jól elvan benne, ha kell tudom benne vinni.

Ha már biztososan tartja a fejét és ül praktikus lehet, de ha elaludna előre billenne a feje. ez annyira nem jó.

Viszont kocsiba biztos hogy nem jó, az előírásoknak nem megfelelő. Tehát kérdés, hogy ti minek akarjátok használni.

2015. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

elvileg autós ülés,(vagy mi)

most lesz 1 éves a fiam, a kocsiba gondoltam tetszene de elvagyok bizonytalanodva

2015. febr. 9. 08:27
 5/9 anonim ***** válasza:
ezt ne vedd meg,kizárt,hogy elég jól tartson
2015. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kocsiba biztosan nem jó. Oda biztos nem használnám, még a most 3 évesemnek sem.
2015. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a kresznek sem felel meg, úgyhogy még jól meg is büntetnek, ha ilyenben akarod a gyereket szállítani.
2015. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Európa területén nem lehet forgalomba hozni, és alkalmazni olyan gyermekülést, ami nem felel meg az ECE R44/04 szabványnak, ez pedig csak SGS és CTT tanúsítványokkal rendelkezik, amit ahogy a netet láttam, az amerikai kontinensen használnak.

Kocsiba semmiképp, kengurunak esetleg.

Egyáltalán honnan vennél ilyet?

Hogy a kérdésre válaszoljak, biztos, hogy nem vennék ilyet.

2015. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

az olx-en találtam de nem is tudtam hogy ilyen létezik! Csak azt hittem valaki már használt ilyet.

Köszönöm a segítséget!

2015. febr. 9. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!