Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3 éves gyereket nevetséges...

3 éves gyereket nevetséges babakocsiba tolni?

Figyelt kérdés

Tud jarni

El ül a babakocsiba de ha nem lenne akkor is vígan elsétálna mellettem.


Valojaban a babakocsi azthiszem inkabb csak miattam van. Mint segitseg!


Egyedul vagyok,segitseg nelkul,nincs autom igy gyalog megyunk el a boltba ami oda vissza 40 perc !


Gyorsabban tudok igy haladni

A boltba osszevissza rohangalna

Jonne a hiszti stb stb


Kocsiba ulve pedig gyorsan eszaladok

Boltba nyugodtan tudok nezelodni

Es meg a vasarolt termekeket a cipeles helyett csak haza tolom


Tudom a vegtelensegig nem hasznalhatom a babakocsit



De nekem oriasi segitseg...!


jan. 16. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha neked is és a gyerekednek is jó így akkor ilyen dolgokhoz mint bevasa, ügyintézes nyugodtan használd a babakocsit. Amúgy meg ha nem siettek akkor sétáljon. Amúgy meg ha cikinek érzed a babakocsit akkor vegyetek egy szülőkaros triciklit. :) az is nagyon klassz. Az én lányom 2 éves és nem rég kapott egyet, mert már én is cikinek éreztem a babakocsit.
jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Én is ugyanígy vagyok vele, Kérdező. Nincs segítségem, autóm (a férjem ugye azzal jár dolgozni), úgyhogy a hétköznapokat sokkal egyszerűbb babakocsival megoldani. Ráadásul ha elfárad a gyerek, tud benne aludni is. Mondjuk ez csak ritkán fordul elő, de olyankor különösen jól jön. 2,5 éves most, de egyelőre nálunk is marad még a babakocsi.

Eddig 1 szomszéd tett rá megjegyzést, hogy minek, de nem számít a véleménye se neki, se másnak, mert nincsenek a helyemben.

jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
4 eves korig hasznaltuk a babakocsit szinten miattam, mert nincs autom. Busz meg orankent jar, igy inkabb elgyalogoltunk a boltba ami 40-50 perc seta. Es hazafele NEM voltam hajlando szatyrokat cipelni, meg a gyereket is felemelni, ha faradt.
jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat !

Külön koszonet a megèrtésért

Jo erzes azt erezni,nem vagyok egyedul :)


Sajnos a megjegyzesekbol en sem maradtam ki

De probalom ezeket elengedni a fulem mellett

jan. 16. 23:30
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
nem számít a véleménye se neki, se másnak, mert nincsenek a helyemben."" Legjobb tanács
jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Barátnőm 4 éves korig tolta a fiát babakocsiban. Kérdeztem mégis minek, aztán rajottem hogy sokkal könnyebb, és szarni kell mások mit gondolnak, nagyon nagy segítség a babakocsi, és a gyerek is jobban elvan, nem is kell cipekedni.
jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Mindkét gyereket toltam benne 3 évesen is. A vásárolt cuccot is rátettem. Mondjuk mi külföldön élünk, itt senki se szól bele, illetve nagyon sokan használnak babakocsit nagyobb gyerekkel is. Ne törôdj vele ki mit mondd, csináld úgy, ahogy neked kényelmes.
jan. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Sztem meg igenis gáz. 3 éves járásra képes gyerek ne egy babakocsiban üljön. Benne van a nevében hogy baba. Kismotor, futó bicikli, roller...... Stb. Magadnak meg veszel egy banyatankot és nem kell cipekedni. Hogy a boltban ne hisztizzen arra se a babakocsi a megoldás.
jan. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem fiatal nôként a banyatank cikibb, mint a babakocsi.
jan. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem az a baj hogy nevetséges, hanem az hogy káros. A gyerek mozgásfejlődése nem áll meg ott hogy elkezdett járni, egyre többet kell mozognia, gyalogolnia. Másik, hogy a mozgásszegény életmód egyenes út az elhízáshoz is.

Ugyanilyen káros ha egy gyereket állandóan autóval hordoznak.


Ennek a felnőtt megfelelője az lenne ha valaki mindenhova elektromos kerekesszékkel járna, hiába tud járni, az kényelmesebb, rá lehet aggatni a bevásárló szatyrokat, csak épp elképesztően egészségtelen.

jan. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!