Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtok, adtatok a...

Mikortól adtok, adtatok a babátoknak bolti tejet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy egy éves kora előtt nem szabad. Az én kislányom fél éves, de tuti, hogy egy éves kora előtt nem adok neki. Sőt, még utána is elgondolkodok rajta erősen. Ez minden csak nem tej, ki tudja mit raknak bele. Inkább igyon babavizet.
2008. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyéves kora előtt nem szabad, de bolti tejet én amúgy sem adok neki.
2008. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem bolti tejet veszek, hanem tehenészetből. Igaz, tejet még nem kap a 9 hós kislányom (majd egy éves kora után), de túrót már igen és azt is onnan veszem.
2008. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bolt tejet semmiképpen ne adj a picinek,mert az szinte már víz és nem tej,ha szeretnél tejet vagy esetleg kakaót adni neki akkor mindenképpen tehén tejet adjál mert az tényleg tej.1 éves kor előtt én sem ajánlom.
2008. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!