Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen járássegítőt vegyek?

Milyen járássegítőt vegyek?

Figyelt kérdés
Légyszi írjon akinek bevált valamelyik!
2010. jún. 3. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mi tescosat kaptunk,és nagyon jó,strapabiró darab.Volt rajt kis levehető telefon,zenélt,villogot,és szerintem árban se lehetett durva.
2010. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok,erre gondoltam:

[link]

2010. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem se milyent, felesleges pénzkidobás. Baleset is előfordulhat vele: megindul, a gyerek meg még nem képes utánatotyogni és orra esik. Anélkül is szuperül meg fog tanulni járni!!!
2010. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Miért kell járássegítő? Szerintem is felesleges. Egyedül tanuljon meg járni. Ez csak arra kényszeríti az izomzatot és gerincet, hogy olyat tegyen amit még nem kellene.
2010. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy igazatok van csak olyan jópofák vannak.

Ezért gondoltam...

2010. jún. 3. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi Chiccot vettünk használtan a teszveszen.Zenél,villog, van rajta formabedobó,lehet pengetni rajta két kütyüt, amit imád,mert érdekes hangot ad ki. nem azért vettem,hogy hamarabb megtanuljon járni,hanem mert szeret dolgokat tolni, és eljátszik vele egyébként is.Még sosem esett elvele.
2010. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok.Én se vettem volna /feleslegesnek tartottam/ de kaptunk,és a lányom imádta.11 hósan kapta,és most 17 hósan adtam el.De még most is tologatta,zenélt rajta,csak már nem férünk el.JA ,és nem is esett vele
2010. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom, hogy nem érdemes pénzt kiadni érte. Nekünk van, de a lányom csak a zenéket nyomogatja rajta. A kompjába kapaszkodik és azt tologatja, és van egy mégjobb, az ikeába vettünk a gyerekosztályon ilyen szines müanyag játéktároló dobozt, aminek görgős az alja. Azt tologatja, és sokkal biztonságosabb, azzal nem tud felborulni ha benne van egy csomó játék. És ráadásul tizedannyiba se kerül mint egy járássegitő.
2010. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi tescosat vettünk. Nagyon szerette kisfiam, 4 hónapig járt vele, most még mindég játszik vele, szereti zenéltetni, 16 hós.
2010. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges. Megtanul anélkül is járni, én fölösleges pénzkidobásnak tartom, de te tudod! Hidd el, ha megteszi az első lépéseket, annyira új lesz neki és annyira fog neki tetszeni, h járássegítő nélkül is azon lesz h minél többet menjen. Legalábbis az én kisfiamat le sem tudom lőni, ő állandóan megy.

8,5 hónapos

2010. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!