Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lazas a babam 3napja, de...

Lazas a babam 3napja, de semmi mas tunete nincs, mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

6honapos a kisfiam,es lazas egyfolytaban mar 3napja,max 39fokos!

Voltam dokinal lazcsillapitot irt fel!volt mar valakinek ilyen problemaja a babajaval?

Es mitol lazas?


2010. máj. 11. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy 3 napos láza van, ami egy gyerekbetegség, 3 nap láz, majd kiütés jelentkezik, aztán elmúlik. Valószínű vmi vírusfertőzés. Nyugi, biztos hamar túl lesztek rajta!
2010. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Szia!Nm fogzik?Az én kisfiam is 3 napig lázas volt de se sírás se semmi csak láz és hirtelen meglett 4 fogacska:)))

Üdv.

2010. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nm=nem :)))
2010. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 6,5 hós pont így volt mint ahogy Te írod csak mi a múlt héten estünk át rajta lázas volt 3 nap, majd kiütések lettek rajta de már az is elmúlt, szerencsére!jobbulást

2010. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is pont most van benne, hétfő hajnalban lett 39,3 fokos láza, voltunk dokinál, semmi más tünete nincs, vizeletet adtunk ma le, holnap emgyünk vissza és az eredményt is megmondják...
2010. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb. két hete volt nekünk is.Aztán tele lett kiütéssel,ne ijedj meg,az hamar el is múlik.
2010. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2010. máj. 11. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegnapi 18.37-es vagyok

Ha kiderül hogy mi baja volt a babádnak megírnád??

2010. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

18:37esnek!

Elmult a laza hala egnek,3napig tartott.Napkozben sokat aludt,rendesen evett ennek ellenere!Tehat tegnap mar nem volt laza,de most pici piros pottyoket latok a pocakjan,ugyhogy holnap reggel megyunk vissza dokihoz!

Amugy szerintem a foga is jon neki oruletesen folyik a nyala es a keze mindig a szajaban van!

Meglatjuk mit mond holnap a gyerekorvos!

2010. máj. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!