Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet már kapni a Baby fit...

Lehet már kapni a Baby fit 1-es tápszert? Azt mondták a héten már újra lesz!

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem akarlak elkeseriteni,de kivonták a forgalomból sajnos,állitólag nem fogyott jól,kevesen etették ezzel a babájukat.

Ezt onnan tudom,h ahol a multkor vettem a babámnak a humana baby-fit 1es tápszert,a Jókai patikában,ott mondták nekem,mert beszéltek a gyátóval,mert összesen 4doboz volt nekünk felirva,2-2receptenként,és onnan is én hoztam el az utolsó két dobozt.Ugyhogy már csak ugy tudsz venni,h felhivod a gyógyszertárakat és ahol van jelenleg készleten,ott megtudod venni.

Mi is ezt esszük csak,meg még a babylove tápszert eszi meg,de a humanat jobban szerette,ugyh nemtudom mi lesz ha már nem lesz,ha már elfogy!:(

Remélem sikerül vhonnan beszerezned.

Ha esetleg tudsz vmi gyógyszertárat ahol még sok van,akkor majd irj már nekem légyszives!

Adrienn

2010. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szombaton már vettem ujra,a patikában ahol rendelték,mondták,hogy 1 hétig nemvolt a nagykerben,de már ujra lehet kapni.


Meglátjuk mi lesz.

2010. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nemtudom keresel-e még baby fit 1et,de az ujpest központi,Jókai patikában van két dobozzal,tegnap szóltak nekem telefonon,de nekem most nem kell,egyébként az elsö vagyok,és ha azért irtam,h ha aktuális még neked,akkor ott tudsz venni!:)

2010. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!