Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tehetek így? Bővebben lent!

Tehetek így? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Kóstolgatok ezt azt anyatejes babámnál.Ezek nem jönnek be neki: alma,banán,szilva,meggy,barack,krumpli,répa.Amit megeszik az a sütőtök.A kérdésem az lenne,hogy próbálgatnék vele még néhány zöldséget délelőtt és délután adhatok-e neki sütőtököt.Vagy így nem fogom tudni,hogy bántja-e a hasát a délelőtti zöldség?Tehát délelőtt új íz,délután amit szeret.
2010. márc. 8. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, délelőtt új íz, délután a megszokott.Mennyi idős a baba? Mikor kezdtétek a hozzátáplálást? Nem gyors neki a tempó? Lányomnak 3-4nap kellett egy ízből mire elfogadható mennyiséget evett.
2010. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ!Babám a héten lesz 7hós,másfél hónapja próbálom nála az új ízeket.Szerintem nem gyors a tempó mert 1hét alatt max 2 új ízt kóstol.

2010. márc. 8. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

A sütőtököt ne sokáig nyomasd,mert kicsit sárga lesz tőle.

Én lányom nagyon szereti a spenótot,cukkinit azt megpróbálhatod,mert üvegeseknél 4 hónapos kortól írja és annyi már csak elmúlt a babád.

2010. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A sütötökkel vigyázz,mert csak egyszer kaphat egy héten,egy bébiétel üvegnyit,mert besárgulhat töle a baba,ezt most mondta nekem multhéten a védönéni,csütörtökön!

Ugyhogy én is inkább egyszer adok csak majd neki!

Próbáld ki azokat a gyümiket amiket nem eszik meg,h tedd bele egy kis tejpépbe,hátha ugy jobban elfogadja!Sokféle tejpép van,én a gabonapépbe(babylove) vagy a rizses(nestlé)tejpépbe teszem neki bele!És ugy még jobban szereti mint simán!Remélem bejön nektek is!:)

2010. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kisfiaim imádták a sütőtököt, volt hogy mindennap azt ettek és nem lett egyik se sárga!.Az egyik bármit kapott megette, ikertesója úgy kóstolt meg minden új ízt, hogy a sütőtökbe kevertem, a cukorborsó csak sütőtökkel volt hajlandó megenni. Amúgy ha a sütőtök eddig nem bántotta a hasát, akkor az nem fogja ezután se bántani. Próbáls meg "becsapni" 1 kanál tök, majd 1 kanál másik zöldség, kicsit összekeverednek az ízek.
2010. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 9. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!