Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam a hozzátáplál...

Hogyan csináljam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 18:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Segítenétek? Lépésről lépésre érdekelne.

Azt nem értem, ha a 3. napon eszik már több almát, és a 4. napon kóstoltatom a krumplit, akkor azen a napon adjak almát is?

2010. márc. 5. 18:59
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát ha újat vezetek be, akkor után a már ismertből adhatom a rendes adagot?
2010. márc. 5. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én úgy csinálom(nemrég kezdtük), hogy első nap kapott almalevet, másnap egy kis püré is ment bele, 3. nap amennyit szívesen evett. Aztán jött a sütőtök, azt is 3 napig magában, fokozatosan emelve az adagot. Aztán kapott pár napig tököt almával, az nagyon ízlik neki. Aztán egy nap sárgarépa, de az emésztetlenül kijött, így másnap már nem adtam neki. Utána őszibarackot kapott, szintén 3 napig, most almával kapja az őszibarackot.

Tehát én magában vezetem be, de utána kombinálom almával.

Most jön majd a burgonya, szerintem ahhoz megint próbálom majd a répát, hátha már megemészti.

2010. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!