Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikomp vagy járássegítő?

Bébikomp vagy járássegítő?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket vegyük a kislányomnak, 7 hónapos, mi a tapasztalat egyikről és másikról?
2010. márc. 5. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Egyik sem. Ezekkel csak hátráltatod a járás tanulásban.

Gyorsabban megtanulnak a babák ezek nélkül járni, és az egyensúlyérzékük is sokkal jobb lesz.

2010. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Engem rendesen megköveznek,hogy miért nem teszem egyikbe sem a babám,az övék már "szalad"(szerintük).
2010. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi kölcsönbe kaptunk egy járássegítőt, azzal állt fel először a babám. Utána akkor tologatta már igazán, amikor magától is tudott járni. Inkább azért szereti, mert zenél és villog és lehet nyomkodni.

Bébikompot nem vennék, nem szimpatikus találmány nekem.

2010. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

2. vagyok

Ja...amúgy 6 hós babákról beszélek.

2010. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Fejlődés neurológusunk mondta,hogy kompot ne hogy vegyek,a járássegítő meg baleset veszélyes.A kompot eddig miden orvod ellenezte,akit kérdeztem,ők csak tudják.
2010. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Nekünk van mind a kettő. A kompot már 6 hós korától használta, nagyon szerette és jól eljátszott benne és hamar felállt és elindult, szerintem ennek köszönhetően. De a járássegítőt nem tudtuk használni, nem tudott vele megállni, így mint járássegítő nem funkcionál. Most 18 hós és most mint kismotor használja, mert azzá átalakítható. Úgyhogy kompot vegyél inkább, meglátod szeretni fogja a babád.

Minden jót Nektek!!

2010. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad beleavatkozni a fejlődésbe, majd az ő tempója szerint fogja csinálni a dolgokat. valóban csak késlelteti a mozgásfejlődést mindkettő. a másik oka h nem javasoljuk, az az h ameddig nem áll fel egy baba nem alakulnak ki a görbületek a gericben, ezáltal ha bele rakod a kompba vagy járássegítőt használ megterheli a gerincét. szerintem inkább hagyd h minél többet másszon és majd ő tudja mikor mit kell csináljon. vnő
2010. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. márc. 8. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!