Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újpest/Rákospalota/Újpalota...

Újpest/Rákospalota/Újpalota környékén valaki esetleg javasolna olyan szakembert aki szív VAGY fülvizsgálatokat végez?

Figyelt kérdés
A kisbabámat kellene megnézetnem. Az uzsoki kórházban azt írták a lapra, hogy mind a két fülére egyformán hall( 60 decibel). Viszont tegnap nem folymatosan, de fél órán keresztül játszottam a csörgővel neki. Kb 5-10 percenként figyeltem, hogy a bal fülénél egyből reagál, de a jobb fülénél semmi reakció. Azért nem bízom a kórházi papírban amit az uzsoki végzett el, mert a vákumos szülést is letagadták és a ferdenyakat sem írták bele a zárójelentésbe, csak a kulcscsonttörést. Szeretnék olyan magán szakembert aki 10.000 Ft-nál nem igazán dolgozik többért és megvizsgálná a kicsikémet. A szívét is meg kellene nézetni elvileg nincs gond vele, de én átestem egy szívműtéten 5 éve velem született rendellenesség miatt, ezért javasolták, hogy vigyem majd el. A védőnőt nem akarom zavarni mert szabadságon van a doktornő meg nem igazán tud mást javasolni, a Heim Pálba meg két napja csörgetem a telefont és nem veszik fel bármilyen időpontban hívom őket, már kezdek úgy érezni, hogy magándokival olcsóbbna kijövök mert baromsi sokat eltelefonáltam és még mindig nem elérhetőek. Sajnos nincsen autóm ezért keresek közelebbit mert ígyis heti szinten Dunakeszire járunk dévény tornára is. Előre is köszi a válaszokat.
2015. jún. 25. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Veresegyházán van a legjobb fülész oda vidd. Sajnos a többi borzalmas. Barátomék kislányára 5 évig mondták, hogy semmi baja, majd kiderült, hogy majdnem teljesen süket.
2015. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tejóég az kemény szegény gyerek,ez a sok kőagyú....és ott kit keressek?
2015. jún. 25. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
A Madarász utcai gyerekkoóházban nagyon rendesek. Mi ott voltunk 2 hetesen szívzörej miatt, illetve fél évesen hallásvizsgálaton. Mi Újpestiek vagyunk, és oda kaptunk beutalót a háziorvostól. Próbálj meg Te is kérni.
2015. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Én hívtam őket és mos tközölték, hogy 5 éves kortól végeznek csak hallásvizsgálatot...2 napja hívom őket és nem veszik fel ahvoa beutalt a doktornő már több számot is hívtam ez katasztrófa...aki emg felvette ezt mondta meg közölte, hogy nem jó a gyerekorvosi beutaló hanem szülésztől kell kérjek(amit nem értek h miért),de ha nem tudok akkor 8-16 óráig üljem végig....ez a nagyváradtéri közölte...tökjó..
2015. jún. 26. 09:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt Pesten kezdenek nem normálisak lenni felhívtam 6 számot abból 3 felvette és 3 félét mondott...
2015. jún. 26. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!