Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, penészes a...

Mit csináljak, penészes a kókuszmatrac?

Figyelt kérdés
Mióta nyilászárókat cseréltünk, durván penészedünk, kb. fél éve. Hiába minden küzdelem (szellőztetés, ceresit, penészirtós lemosás, bármi, bármi), újra és újra előjön. Ma már a matracának a huzatán vettem észre a fél írólapnyi foltot. Mit csináljak??? Félek, hogy asztmás, allergiás lesz :SSSS
2010. febr. 25. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a matracot dobd ki. Én ezért vettem szivacsot, mert azt lehet mosni.

Az ablakhoz szerintem szakember véleményét kellene kérni, mert valóban az egészségre ártalmas a penész, ahogy írtad. Én pl. a másik szobában az ablakot szoktam jobb időben bukóra kinyitni, akár több órára is. Nálunk is szokott folyni a víz az ablakokon, de penészt még nem láttam.

2010. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is irtóra penézedünk,jó hogy mondod,megnézem én is a matracot.Azt mindenképp dobd ki,vegyél szivacsot.
2010. febr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy bekérdezek, de mennyi idő után penészedett be? Én is beparáztam, de az én kisfiam még csak 6 hetes.
2010. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!