Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis kutatás: Milyen babakocsit...

Kis kutatás: Milyen babakocsitok van?

Figyelt kérdés

Elégedettek vagytok vele? Mennyibe került? Link esetleg? Mennyi idős, és milyen nemű a babád? Ti szülők mennyi idősek vagytok?


Nagyon érdekel, hogy ki milyen babakocsit vesz és miért, mert egyszerűen nem találok olyat ami illene hozzánk :-(


2010. febr. 19. 11:18
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
ja és még egy dolog érdekelne: hol éltek (nagyváros, kisváros, falu stb.) És köszi előre is!
2010. febr. 19. 11:19
 2/29 anonim ***** válasza:
Szia!Én igaz még nem használtam ,mert májusi babám lesz,de már megvettük a kocsiját.Tako márkájú,felfújható nagykerekü.Direkt ilyet akartunk venni mert debrecenben egy panelban élünk,sokat fogunk sétálni.60 ezer ft volt,ebben mózes,és hordozó is benne van,illetve nagyon sok mindent kaptunk hozzá,szerintem egy jól felszerelt kocsi,nekünk nagyon bejön:-)Szürke -málna szine van,kislánynak lesz.
2010. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Bergon 2dimensions.Bolygósítható 2 kereke.Azt nem írom hogy elől vagy hátul mert épp ahogy állítod a kart.Tehát 2 kerék nagy,2kerék kicsi.Emellett széles kerekű.Nekem nagyon tetszik és jó a ráfogása is.Sőt jó nagy úgyhogy kényelmesen el fér benne a fiam.Mi tavaly nyáron vettük 60000 Ft.-ért.Ez a legújabb típus a Bergontól úgyhogy kép nincs még róla.

[link]

[link]

Úgylátom már van olcsóbban is.

Én 23 a férjem pedig 27 éves.

És ti?

2010. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! és könnyű szülést,jó babázást kívánok!
2010. febr. 19. 11:25
 5/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Maxi cosi muránk van flamingo piros szinű

Kislányunk van, 13 hónapos

Mózessel hordozóval elég drága volt :-(

De apának ez tetszett.

Meg vagyunk elégedve, városban élünk családi házban.

Én 30, apa 33 éves

Nyárra tervezek egy kisebbet valószinű quinny zappot venni,mert ez elég massziv darab.

2010. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

kedves második neked is köszönöm!

Mi vidéki kisváros kertvárosában lakunk, én 26, férjem 27, babánk kisfiú 1 éves lesz. Volt már pierre cardin kocsink, 3kerekű jogger, 4 kerekű hagyományos, de egyik sem az igazi, valahogy nem találok tökéleteset,most sport kocsi kéne, valami esernyőre csukható

2010. febr. 19. 11:27
 7/29 anonim ***** válasza:

26 évesek vagyunk megyeszékhelyen élünk, babám kislány és 8 és fél ho-s.ime a babakocsink amivel nagyon elégedettek vagyunk:

[link]

2010. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27 évesek vagyunk. Kisvárosban lakunk. Nekünk Bergon babakocsink van. Igaz, hogy nagy és nehéz, de nagyon strapabíró, és rossz úton is kiváló. Kiválóan téliesíthető, jó kis tágas, beöltözve is kényelmesen elfér benne 1 éves kisfiam. 40.000 forint volt. Mózeskosár, sportkocsi és mélykocsi is egyben. Lábzsák és esővédő van hozzá. Van egy kis sportkocsink is, az a nyári rohangálós kocsink.
2010. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Nekünk chicco van, úgy kaptuk a családtól, a lányom egy éves, apa 30 én meg 33, falun lakunk.

[link]

2010. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

húú Anyám tele vagy kérdésekkel :))

Nekünk 3 gyerkőcünk van. (a legnagyobb 5éves a legkisebb 1,ő lány,plussz egy fiú,egy lány)

Az első babakocsit tehát majd 6éve vettük,ez egy KNORR STREETER,nagy kerekes (3kerekü) Terepre is szuper,dönthető támlás,mózeskosarat is lehet bele tenni,és sportkocsis is egyben,lábzsákkal. Sajnos összecsukva is nagy helyet foglal az autóban,és a súly is nehéz,ha emelgetni kell. Egyébként nagyon elégedett vagyok vele,mert 3 gyermeket kiszolgált!!

Most vettünk egy BRITAX VERDE nevü ugyancsak 3kereküset,de ez kiskerekü. Ezt nem lehet teljesen hátradönteni,és nincs is hozzá tartozék. Nagyon szupi ha bevásárláshoz ,ill kizárólag járdázott,betonozott részen szeretnéd használni. Nagyon minire lehet összecsukni,és 7kg össz-vissz. Ezzel is elégedett vagyok.

Férjem 33,én 32 vagyok.

Mindkettőt az ebayen vettük. Az elsőt kb 40ért a másodikat kb 20e ft-ért

Na. Remélem megfeleltem a válaszommal :)

2010. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!