Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én jártam így? Lent.

Csak én jártam így? Lent.

Figyelt kérdés
Szülés utáni sexről van szó...Az igényem a béka segge alatt,szegény férjem örül,ha egy hónapban 2x-3x együtt vagyunk.Ez tényleg szülés óta van,császároztak,még csak az élmény miatt sem lehet.Nem szeretném elveszíteni,adjatok tanácsot,ti hogyan zökkentetek vissza!8hós baba anyukája.
2010. febr. 19. 08:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos nem csak te vagy így... :( Én természetes úton szültem, de ettől függetlenül, azóta nulla a szexuális igényem :( A baba teljesen leköt, estére kisebb bajom is nagyobb annál, mint sem hogy van e sex vagy sem.:( Ez komolyan megviseli a házasságunkat, de hiába próbálok erőt venni magamon, nem megy, egyszerűen nem kívánom, nem igénylem.:( Nem tudom miért van ez így, és hogy helyre jön e még valaha....

Szintén 8 hónapos baba anyuja

2010. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a fáradtságtól, kimerültségtől vagytok így. Mi még az elején járunk, 19 napja született a babánk, de én régen is olyan voltam, ha fáradt voltam eszembe sem jutott.
2010. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Na ezzel én is így vagyok.14 hós a lányom,de még mindíg nincs hozzá hangulatom.nem tudom mitől van ez,a hormonok(az én esetemben)már lecsitultak.nagyon szeretem a férjem.
2010. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Szintén zenész! Az én kisfiam is 8 hónapos, és egyszerűen nem tudom rávenni magam az együttlétekre. Este fürdésnél szinte "megerőszakolom" magam, hogy gyerünk, fontos, "muszáj" együtt lennem a párommal, de nagyon ritkán sikerül. Általában pont a menstruációm előtt vagyunk együtt (véletlen), így mikor megjön, megnyugszom, hogy most egy hétig nem "kell".


Mi sokat beszélgetünk erről, végtelen türelmes a párom (egyelőre), és mondom neki, hogy semmi különösebb oka nincs annak, hogy nem kívánom a szexet, egyszerűen nincs kedvem, nincs rá szükségem, megvagyok nélküle. Sőt, én néha már kiszolgáltatottnak érzem az egész helyzetet, megalázónak, meg ilyen "okos" gondolataim vannak. Remélem hamarosan visszarázódunk mind, mert ezt nem fogják sokáig tűrni a férjeink.

2010. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!!

Sajnos mi is így vagyunk! Nem sokára 6 hónapos lesz a babánk, de még nem voltunk együtt a férjemmel. Az elején szőrnyű hónapokat éltünk át, komolyan mint az "élő hullák". Most sem sokkal jobb, mert ő már dolgozik, így javarészt egyedül vagyok a gyerekkel itthon. Mikor 1-2 napot itthon van, akkor az ügyeket intézi, boltba jár stb. Mire lenyugszanak a dolgok egy nap, és végre este lefektetjük a kiscsajt, addigra már mind a 2-en fáradtak vagyunk.

A dologról mi is beszélünk, és tudom, hogy tenni is kellene, de valahogy nincs kedvem hozzá...vagy nem tudom!

Én is félek, hogy elveszítem, de ő ez ellen tiltakozik, hisz neki mi vagyunk a legfontosabbak! Remélem tényleg így van, és bír még rám várni...

2010. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Két éves elmúlt a fiam és még mindig ez a helyzet nálam is... igaz, dolgozom mellette, ötkör kelek, és este tízkor már egyszuerűen nincs erőm...
2010. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Pont ma akartam ezt a kérdést kiírni:)

7hónapja szültem, fizikailag minden Ok, viszont jó ha 7szer voltunk eddig együtt, egy orgazmusom volt eddig, a többit alig vártam, hogy vége legyen.

Szeretem, szerelmes vagyok a páromba, a baba születése előtt imádtam huncutkodni, de most. Nem bizsereg, nincs meg az érzés, hogy most nagyon és azonnal, és.

Hagyom magam, és baromi rossz. Kedvenc póz és alig várom, hogy vége legyen, untat, nem élvezem...


Azzal szoktak nyugtatni, hogy ha a szoptatásnak vége a hormonok is lecsitulnak, és újra jó lesz minden.

addig malmozok, a párom meg élvezkedik.

2010. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi tavaly 2 voltunk együtt: egyszer amikor "elkészült" a kislegény, egyszer szülés után 8 héttel. Veszélyeztett terhes voltam az igaz. Az idén MÁR 2x voltunk együtt, szóval haladunk. :-) Az első együttlétnél bemutatkoztunk egymásnak, amin jót nevettünk. :-) Na félre a tréfát, én kész hulla vagyok estére, a Párom dolgozik, Ő is örül ha hazajön és egy kicsit lehet a fiával és mire eljutunk oda, hogy a legényke alszik, mi is örülünk ha így tehetünk. Beszéltünk már róla mi is és sz tuti, hogy szeretjük egymást és együtt fogjuk ezt átvészelni, én bízom benne, hogy rövidesen javul a helyzet. Amíg a Párom zsíros hajjal (mert ugye az is luxus néha), karikás szemekkel, melegítőben és pólóban is szépnek lát és ölelget meg puszilgat és elmondja, hogy szeret, megköszöni a fiúnkat, nem nagyon aggódom. Együtt "túléljük", lesz ez még jobb!
2010. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mármint a hajmosás a luxus :-)
2010. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sehogy:)

7 hónapos lesz,egy kezemen megszámolom,hányszor voltunk együtt.Nagyon sajnálom őt,de mintha minden alkalommal a fogamat húznák.Minden szempontból.Nem akarom és fáj.Nekem gátmetszésem volt.

2010. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!