Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győrben hol van Dévény módszer...

Győrben hol van Dévény módszert alkalmazó gyógytornász?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül az állapotfelmérés és ha kell járni mennyi alkalmanként?
2010. febr. 14. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

061-3-555-392

Hívd fel ezt a számot holnap.Megmondod hol laksz és mondanak a közeledben dolgozó dévényest.

Nálunk állapotfelmérés nem volt.

Egy alkalom 1/2 óra 2500 ft.

Mi a baj hogy vinnéd a babád?

2010. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok, 1000 Ft volt az állapotfelmérés, 50 perces kezelés 5000 Ft hetente. Ja és a hölgy házhoz jön.
2010. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én győri vagyok, mi jártunk Ritához (sajna személyes adatokat itt nem lehet kiadni, de tényleg hívd fel az első válaszoló által adott számot, vagy nézd meg a deveny.hu-t). nincs külön állapotfelmérés, azaz az már egyben nekünk az első alkalom volt. 50 perc 4000 Ft, és nagyon jól csinálja, nekünk (igaz, csak enyhe fokú hipotónia volt, most 18 hósan már semmi baja a fiunknak)nagyon sokat használt. Szívből ajánlom!
2010. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
elmúlt 8 hós és nem akar kúszni. + a hátáról sem fordul hasra. vagy szerintetek várjak még?
2010. febr. 14. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ne várj.Nem veszítesz.

Az én lányom 9 hós volt mikor elkezdtük.Nem ült,nem mászott,nem kúszott.

Most 11 hós.Ül kúszik mászik feláll.

2010. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a párom ellenkezik, azt mondja, hogy várjunk még. de én valahogy szeretném elvinni. csak akkor nyugszom meg ha azt mondják nincs baj.
2010. febr. 14. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én párom is ellenezte.Most meg áldja az eszemet.

Első voltam.

2010. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azt hiszem holnap felhívom azt a számot amit megadtál kedves első. akár hánydolgot akartam (pl. adamo hinta, áldd azért mert megvettük) mindig jó lett a vége. úgyhogy szerintem megnézetem a lurkómat aztán legfeljebb végre megnyugszom majd
2010. febr. 14. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a véleményem.

Nem vesztesz,csak megnyugszol.Szép estét.

első voltam.

2010. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
harmadik (győri) válaszoló vagyok, semmiképpen ne várj. A kisfiam 5 hónaposan már forgott, 7 hónaposan már kúszott, ennek ellenére kiderült nála a nyaki hipotónia (izomgyengeség). Ez gyógytornával kezelhető, de nem szabad halogatni!!!
2010. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!