Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszmatrac kudarc. Érdekel...

Kókuszmatrac kudarc. Érdekel titeket?

Figyelt kérdés

Ugye mint sokan mások, a legjobbat akartuk a gyereknek, így kókuszmatracot vettünk. Most 11 hónapja használtuk, mikor láttam, hogy tiszta penészes. Gyorsan elszaladtam, egy matracboltba. Az eladó szavain ledöbbentem. Azt mondta, hogy mióta bejött a divatba a kókuszmatrac az ő boltja virágzik, mert fél, vagy 1 év múlva mindenkinek bepenészedik, és nem győzik nála megvenni a szivacsmatracokat.

Szóval szerinte, az olyan országokban, ahol az emberek nem látnak kókuszdiót, pálmafát, tengert ott el lehet adni minden ilyen kütyüt.

Kész átverés a kókuszmatrac?


2010. febr. 9. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak jó tapasztalatom van,már a második kisfiam használja,és tökéletes.

Nem lehet,hogy az amúgy is vizesebb lakásokban teszi tönkre a penész???

2010. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A mi matracunk nem penészesedik, meg semmi a házban csak a gyerek matraca. Ez a furi.
2010. febr. 9. 10:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Most ezen teljesen kiakadtam mert nekünk is az van, de remélem nem lesz penészes.
2010. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gyorsan megnéztem a miénket, semmi penész nincs rajta. Már második gyerkőcként használja az én babám. Mondjuk nekünk közel van a fűtéshez, valamint csak este alszik rajta, lehet, hogy így jobban szellőzik.
2010. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szia!

Nekünk is bepenészedett, de úgy hogy amikor még volt légzésfigyelőnk,közte és a matrac között. De mi is utáljuk mert alapból penészes szagú.Vettem rá egy vékony szivacsmatracot 3000-ért és most tök jó!

2010. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi külföldön lakunk itt nem lehet kapni kókuszmatracot, rákérdeztem anno egy matracboltban és bababoltban is, nem is ismerik. Érdekes.
2010. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hol laktok? Gondolom, nyugat.
2010. febr. 9. 11:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálunk már az ötödik gyerek használja, ugyanabban az ágyban. Se penész, se deformálódás, se semmi.

Nem lehet, hogy egyszer pisis lett és nem száradt, szellőzött ki rendesen?

2010. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ne lett pisis, a fejrésznél jelentek meg a penészfoltok, ott ahol a légzésfigyelő is van
2010. febr. 9. 11:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a légzésfigyelőtől? Mi is használunk légzésfigyelőt, akiktől kaptuk, ők is (a légzésfigyelőt is tőlük kaptuk), 5 gyereknél nem volt ilyen. Bár amikor ágyat húzok (hetente - másfél hetente) mindig kiveszem a légzésfigyelőt és valószínű, hogy nem pontosan oda rakom vissza, ahol volt.
2010. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!