Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A körömvirágkrém tényleg jó a...

A körömvirágkrém tényleg jó a baba popsijának?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a dokival fellehet neki iratni,de nekem az nem tul jó a kicsim börének!A gabit már próbáltuk,az nagyon jó,de azt mondják a körömvirág a legjobb!Van valamilyen tapasztalata valakinek ezzel kapcsolatosan?
2010. jan. 26. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

A múltkor felrepedt a babám popója, vérzett is. Egy időben mindig éjszaka kakilt be, ez nem tett túl jót a bőrének.

És akkor a felrepedésre körömvirágkrémet használtam neki, 2 nap alatt elmúlt.

Amúgy a patikai használjuk.

Miért nem jó nektek, piros a bőre, vagy mi a baj?

2010. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenre jo,egesi serulesektol kezdve,popsira herpeszre,foleg a hazi keszitesu.
2010. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A körömvirág minden sérülésre jó.Természetes alapanyag,nem vegyi,mint pl. a Gabi és a többiek.Csak arra kell vigyázni,hogy a gyógyszertárban vagy a Herbáriában vedd,mert másutt nem biztos,hogy tiszta krémet kapsz.
2010. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nem most éppen nem piros a böre,de nem is olyan puha,mint volt régebben,ezért szeretnék mást használni!De volt mikor hiába kentem rá vastagabban is,akkor is piros lett a kaki után,pedig én nem hagyom öt benne,egyböl csrélem neki!Lehet másabb a minösége a patikainak,mint régen,vagy nemtudom!
2010. jan. 26. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Edesanyam igy keszitette ,ultetett cserpbe koromviragot kimondottan emiatt
2010. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!Akkor majd elmegyek vagy a gyógyszertárba vagy a herbáriába és veszek akkor neki!

Remélem ez jó lesz,és beválik a babucimnak!

2010. jan. 26. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, mi is először a patikai popsikrémet használtuk, de egy idő után ugyanúgy piros maradt a bőre. Lehet nem ugyanúgy készítették.. Na mindegy aztán vettünk sudocrem krémet az bevált, báár nem olcsó, de a körömvirág ugyanilyen jó.
2010. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!