Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Mennyi a láz a babáknál?

S. O. S! Mennyi a láz a babáknál?

Figyelt kérdés
37.7 a láza a kicsimnek.Ma kaptunk 2 hós oltást.Nagyon üvölt.Nem tudok vele mit tenni.Már totál kész vagyok.Ez már láz lehet?Lehet ez a baja?Vegyük el ügyeletre?
2010. jan. 19. 21:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38-tól. Ha popsiba mérted, abból vonj le 0,5 fokot. Lehet, hogy fáj a helye. Rakjál rá langyos vizesruhát.Esetleg Nurofen szuszpenzió ha van otthon.
2010. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
38 fölött mondják babáknál, hogy láz, addig hőemelkedés. Valószínűleg az oltástól van. Próbáld meg a hűtőfürdőt, és ha nem használ, vagy feljebb megy a láza, adjál neki egy fél germicid kúpot.
2010. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Ügyeletre ne vidd!! Ebből már levontad a 0,5 fokot? A babák normál hője 36.5 és 37.5 között van. Ha a te babád hője ennyi, akkor van egy kis hőemelkedése. Adj éjszakára egy fél Germicid kúpot! Ez leviszi a hőjét és nyugtató hatása is van.
2010. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37,7-nél még bőven elég a Nurofen, az meg is nyugtatja egy kicsit. Esetleg, ha van otthon homeos Viburcol kúpod.
2010. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Igaza van az előttem lévőnek. Ha éjszaka nem akarsz aggódni, hogy felmegy-e a láza, inkább adj neki Germicid C-t.
2010. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen ól írták!Ez még nem láz!Egy fél germicid-C jót tenne!Van benne némi fájdalom csillapító, és altató is!
2010. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nurofenünk nincs itthon.A dokinő azt mondta hogy csak akkor adjak lázkúpot ha lázas.De én hülye nem kérdeztem hogy mennyitől van láz.Lázmérő cumival mértük és az mérte 37.7-re.Akkor adjak neki kúpot?Vagy szájban ez nem hőemelkedés?Semmit nem tudunk vele csinálni.Egyszerűen csak sír és sír.
2010. jan. 19. 21:32
 8/24 anonim ***** válasza:

Vizes ruha az oltás helyére.A múltkor az enyém 5 órán keresztül ordított.A dokit felhívtam, és ő mondta, hogy nyugodtan adjak be egy fél Germicidet.

Ügyeletre nem kell vinni.

2010. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon köszönöm a fénysebességgel érkező válaszokat!!!
2010. jan. 19. 21:33
 10/24 anonim ***** válasza:
Fél Germicid.Abban van fájdalomcsillapító is.Pár perc, és megnyugszik.Ne ijedj meg!Lehet, hogy egész éjjel aludni fog.
2010. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!