Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám abbahagyja az...

Ha a babám abbahagyja az üvöltést, amikor felveszem, akkor tuti, hogy nincs fájdalma?

Figyelt kérdés
Foga már nagyon esedékes...
2010. jan. 17. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valamije nagyon fájna,nem hagyná abba.
2010. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellene hogy baja legyen igy.

Hiszti :)

2010. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs ökölbe a kis keze akkor hiszti.
2010. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hiszti, az enyém is ezt csinálja, egész nap ölben lenne. Ha felveszem, hüppög kettőt, aztán mosolyog.

2010. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mit lehet ez ellen tenni??? Minden baba hisztis?

Egyébként 7 hónapos. 12-13.30-ig aludt ma. Kb. 10x álltam neki altatni, de semmi, csak üvöltés egész délután. Most előrébb hoztam a pancsit, kapott előtte tejpépet, a kedvencét, most 5 perce alszik. Így viszont fel fog még kelni, az tuti. De még így is alig tudtam elaltatni.

2010. jan. 17. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
19.15-ös vagyok. Mi is folyamatosan hozzuk előbbre a fürdést, napról napra nyűgösebb estére. Lehet, hogy a frontok? Nem tudom. :(
2010. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma már másnap van. Az éjszaka óránként ébredtünk, viszont reggel fülig érő mosollyal :)
2010. jan. 18. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!