Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyitott szemmel alszik?

Nyitott szemmel alszik?

Figyelt kérdés
Ma a párom vette észre hogy a gyereknek nyitva van a szeme, és nem is pislog. Én egyből megijedtem megráztam a gyereket, mire ő nagy nehezen többszöri rázogatásra felemelte a fejét mintha mi sem történt volna.
2010. jan. 8. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak félig van nyitva a szeme? A lányom is csinált ilyet mikor pár hós volt. Az apja is néha így alszik.
2010. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom erre mondani, hogy állítólag én is aludtam így egy párszor. Pedig már nem voltam csecsemő, hanem általános iskolás. Nővéremmel egy szobánk volt és este mikor jött lefeküdni, én már aludtam. Csakhogy nyitott szemmel és ő meg beszélt hozzám, mert azt hitte ébren vagyok, de amikor látta se kép-se hang, elkezdett felrázni én meg jól leszidtam,miért kellett felébresztenie. De egy-két évvel később ugyanez megtörtént, akkor meg a bátyám "kapott rajta", amikor már középiskolás voltam és tanultam,de közben bealudtam úgy ahoyg voltam a könyv fölött görnyedve, nyitott szemmel. Ugyanaz történt, mint nővéremmel. Hát nem tudom, én úgy gondolom aludtam, csak furcsa, hogy nem dőltem el ott a könyv fölött. Vagy csak ennyire kikapcsolt az agyam? Passz.
2010. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom is aludt igy néha pár hósan, de csak félig volt csukva a szeme (ráadásul csak az egyik). Én mindig nevettem rajta, murisan nézett ki, olyan volt, mintha alvás közben is engem figyelne, hogy ott vagyok e:)
2010. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem rémisztgetni akarok senkit,de az epilepszia sem mindig jár rohammal,van,hogy csak "elbambulást" lehet látni.Ne haragudjatok,nem akarok senkit megijeszteni.

A férjem is az,van már kicsikre is vizsgálat.

2010. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...tehát ha teljesen nyitva a szeme,azért rákérdeznék orvostól.
2010. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!