Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babátok hány kiló és...

5 hós babátok hány kiló és mi-mindent csinál már?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 18:36
1 2 3
 1/24 Bea24 ***** válasza:
100%
3 napja én is feltettem ezt a kérdést. :) Az én lányom 7 kg és 64 cm. Nagyon érdeklődő, sokat gügyög dumál, utánoz, ha monjduk neki, hogy hóóóó, ő is mondja, hóóóó. :D Nagyon cuki! Énekel reggel a kiságyában, rákap a tárgyakra, amit adok neki. Pár napja erőlködik, hogy ő majd felül, de hát nem megy még neki. Most ennyi jutott eszembe. És a Tiéd, kedves kérdező?
2010. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Bea24 ***** válasza:
100%
Az előző vok. Hasról hátra tud már fordulni, de nem nagyon csinálja, mert kis lusti. :S :)
2010. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Kislányom 8kiló, igaz nagy súllyal is született(3950g). Még csak szopizik, aminek nagyon örülök. Hasról hátra és vissza is fordul. Ülni még nem tud magától. Két fogunk már félig kibújt. Nagyon sokat nevetgél és ügyesen fogja a tárgyakat. Az éjszakát egyszer aludta át(szilveszterkor:)

Hirtelen ennyi jutott eszembe

2010. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Belinkelnéd nekem a kérdésed? Köszi!

Most szaladok fürdetni, de amint tudom leírom én is :-)

2010. jan. 2. 18:50
 5/24 anonim ***** válasza:
7200 gr volt az 5 hónapos oltáskor. Kislány. 3100-al született. Nagyon érdeklődő, mindent meg akar fogni és a szájába tömni. Csorog a nyála ezerrel. Forog mindkét irányba, de a hátról hasra még nehezen megy neki. Amúgy állandóan izeg-mozog, kiugrik a kezemből fürdés közben. Imád kanalazni, 4 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást, mert fogy a tejem. Kedvence a cékla és a sütőtök. Éjjel sokszor kel, nem tudom miért. Még regényt tudnék írni..... :) Mint mindenki a sajátjáról. Tiéd?
2010. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 kg, és 68cm, szopizik, de már megkóstolt néhány gyümölcsöt is:) Folyamatosan forog hasról hátra, de vissza még kell egy kis segítség, mert félúton megakad:) Mindent megfog, ide oda pakol, és általában minden megjárja a száját is:) Be nem áll a szája, és újabban imád sikkantgatni, utána meg elégedetten kuncog:)Körbe körbe közlekedik, de már próbáltuk a kúszást, de nem igazán érdekli:)
2010. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Bea24 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Belinkeltem Neked a kérdésemet! Üdv. :)

2010. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Bea24 ***** válasza:
Ja, és ne felejtsd el megírni. ;)
2010. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kisfiam van 5 hónapos és 9 napos :) 7400 g és 70 cm. Hátról hasra fordul, pici segítséggel vissza is. Ha fogom a kis kezét felül, kúszik, dobálózik, sikítozik, "énekel" ha belépek a szobába és meglát egyből nevet :)A szókincse még nem túl nagy: Hőőőőő, őőő, eűűű, ubi. Már elég régóta nyúlkál a tárgyak után, mostanában már kezdi kiválasztani a kedvenc játékokat, a játszószőnyegről lelógók közül a tükrös napocska a kedvenc. :) Egyik fogacskája most kezd jönni. Eszünk már sok mindent, mert kevés a tejem. Akaratos gyerek, ha etetem szedné ki a kezemből a kanalat és tömné a szájába, hogy majd Ő egyedül, mert Ő már NAGYFIÚ! :) Tünemény egy gyerek.
2010. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok,mi hetedikén leszünk öt hósak.6700 g és 66 cm.Hátról hasra fordulunk,vissza még csak ritkán sikerül.Elég lustik vagyunk.Kedves,mosolygós baba,ja és kint van a két alsó fogacska is.
2010. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!