Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert lehet ízesíteni?

Tápszert lehet ízesíteni?

Figyelt kérdés
Gyümölcslé esetleg?
2009. dec. 29. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a baba, hpgy izesiteni akarod?És miért?Én nem tenném.
2009. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne tedd,az összetetelt elrontod.Nem kell izesiteni,hadd szokja a natur izeket.Csak külön külön add*

Ha nem akarja a tapszert inni,keress izesitett tapszert.

2009. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a gasztros dokim tanácsára ízesítem almalével (4 hós), mert tejfehérje allergiás és csak ez a tápszer vált be, viszont borzasztó íze van. Ha tudsz válts tápszert, a Mildibét nálunk nagyon szerette csak sajnos attól is hasmenése volt. Ha nem tudsz váltani ízesítsd, az összetétele attól nem változik!
2009. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is tejfehérje allergiás, ezért nem tudunk tápszert cserélni. Volt egy idő, mikor sztárjkolt, én is gyümölcslével ízesítettem, hogy megegye, orvos tanácsára. Szóval lehet ízesíteni, de szerintem csak legvégső esetben, ha már sehoy máshogy nem eszi meg.
2009. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
8 hónapos lesz a kisfiam. Tápszeres már a kezdetektől, és már most mindenfélét kipróbáltunk, de egyiket sem karja már megenni. Nap 3x kap még tápszert. Ezért gondoltam az ízesítésre.
2009. dec. 29. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!