Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Banánt lehet adni 6 és fél...

Banánt lehet adni 6 és fél hónapos babának?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki nyugodtan!
2009. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen!!
2009. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, a védőnő azt mondta, hogy 6 hónapos kortól lehet. Csak vigyázz, keveset adj, mert székrekedést okozhat. Banán után ne ijedj meg, ha a kakijában gilisztaszerű képződmény lesz, az a banán rostjától van.
2009. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 hónapos ( tápszeres ) és már eszi. De ahogy az előttem szóló is írta, magában ne add neki, csak keverve valamivel, mert székrekedést okozhat.
2009. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, banán és alma az első 2 gyümölcs. Én is 4 hónapos kortól adtam (tápszeres babának)
2009. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég tettem fel egy ilyen kérdést, mert a kiskönyvben az van, hogy 13 hónapos ! kortól lehet adni, és én ezen nagyon elcsodálkoztam, mert eddig úgy tudtam, hogy az elsők között van. A válaszolók többsége azt írta ő adja jóval előbb (4-6 hó) de volt aki óva intett tőle (pl a magas kálium tartalma miatt)és sokan írták, hogy a magokat ki kell szedni, és megkérdeztem a védőnőt, aki azt mondta hogy ha nem is várom meg az 1 évet, de fél évesnek még ne adjak, érvei azok voltak, hogy éretlenül szedik le, utóérlelik, illetve székrekedést okoz.
2009. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, én is azért tettem fel a kérdés, amit az utolsó válaszoló írt.
2009. dec. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!