Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás beköszön...

Szeparációs szorongás beköszöntével más is nehezebben altatja babáját?

Figyelt kérdés
Néha alig tudom betenni az ágyában. Sokszor meg csak mellettem, vagy rajtam akar aludni.
2009. dec. 4. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos koráig egyedül is el tudott aludni a kiságyában a babám, azóta altatni-ringatni kell, mondjuk engem nem zavar, most 1 éves, majd kinövi, az érettségije előtt biztos nem kell simogatnom a kis hátát.

Mondjuk nekünk szerencse, mert elaltatjuk, és átvisszük a kiságyába, nem ébred fel közben.

2009. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom most 8 hós. Eddg egyedül is elaludt, de most ordít. Az ölemben sem alszik el, mert nézeget kifelé a szobából, érdekli a világ. Nem tudok mit tenni hagyom sírdogálni, vagy addig játszok vele, míg bele nem ájul az ágyba, de az ritka mert olyan mint egy Duracel nyuszi
2009. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát úgy néz ki minket is elért. Igaz most a héten beteg is, nem tudom attól nem akar egyedül aludni, vagy mert tényleg szorongós lett. Napközben elalszik a kiságyban, de este nem akar. Egyik este lázas volt, magam mellé raktam éjszakára, másnap már követelte:)
2009. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!