Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc és fél hónapos babám...

Nyolc és fél hónapos babám ihat olyan teát, amilyet mi is iszunk, vagy babateát kapjon még?

Figyelt kérdés
Általában gyümölcsteákat szoktunk inni, pl. nagyon szeretjük a meggyes citromos ízű teát. Ő is ihatja? Egyszerűbb lenne, mert minden nap megfőzök legalább két liter teát, na meg a babateák elég drágák.
2008. júl. 15. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én írtam a pickwicknek egy e-mailt, hogy melyik teáuk nem tartalmaz koffeint, és nagon kedvesen válaszoltak, bemásolom neked mit írtak.



Tisztelt Érdeklődőnk!



Ezúton tájékoztatjuk Önt koffein/tein/mentes Pickwick teánkról, melyek a következők:


- Pickwick Fruit Amour teacsalád: szárított gyümölcsikből készül

- Pickwick Csipkebogyó teák

- Pickwick Rooibos teák

- Pickwick Gyerektea: Rooibos alapanyagból készül

- Pickwick Kamilla tea

- Pickwick Borsmenta tea.


A gyümölcsízesítésü teáink fekete tea, illetve zöld tea alapanyagúk.



Üdvözlettel:

Sara Lee Hungary Zrt.

Vevőszolgálat



Remélem tudtam segíteni!


Judy

2008. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél!
2008. júl. 15. 09:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a következőt szoktam figyelni, hogy biztosan ne adjak koffeint a fiamnak:

- A rooibos tea koffeinmentes, amire ez van írva, az jöhet.

- Ami valami gyümölcs ÍZŰ tea, az biztosan fekete tea, csak ízesített, az nem jó.

- Ami nem "ÍZŰ", hanem gyümölcstea megnevezésű, annak megnézem az összetételét a biztonság kedvéért (mindegyikre rá van írva) és általában csak gyümölcsöt tartalmaz, ez is jöhet.

2008. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért nem bbiteát adsz neki? Olyan drága az??? Nem hiszem!
2008. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, a bébitea számomra drága, mert nyolcszáz forint, a sima tea meg 2-3 száz. Miért baj az, hogy szeretnék spórolni, ha egyszer lehet?
2008. júl. 15. 21:04
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj,dehogy is,de ne a gyerekeden! A DM-be és a Rossmannba csak max.550Ft a Hipp gyerekteák!
2008. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok. Azok a teák, amiket elsorolam az előző válaszomban, semmivel sem rosszabbak, mint a bébiteák. Nem csinálják másból, nem rosszabb az összetétele, nincs benne káros anyag, stb. A bébitea árán nagyot dob önmagában a tény, hogy babáknak csinálták.

Nem a gyerekén spórol, ha nem akarja a drága bébitermékeket megvenni olyan dologból, amiből nem muszáj, mert másból is készíthet ugyanolyan jó minőségű terméket.

Nekem is számít 2-300 Ft. Amin lehet és nem vesz miatta rosszabbat, azon miért ne spórolhatna?

2008. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az első válaszoló vagyok. Akár mennyire is bébitea a hipp stb, engem zavar, hogy instant. Persze itta az én fiam is, de valahogy én azt olyan mű-nek találom. Azon kívül, így cukor nélkül is elkészítheti ha úgy akarja.


Judy

2008. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 8! csak nem értem az ilyet... Azt a teát azért csinálják hogy azt igya a gyerek. De ő az anyja,eltudja biztos dönteni! Ezzel senkit nem akartam megbántani,de akkor se a gyerekünkön spóroljunk már!!
2008. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem a kárára spórolok, csak igyekszem megtalálni az olcsóbb megoldást. Mivel a férjem cukorbeteg, így állati sok teát megiszik minden nap, tehát ha azt így is, úgy is megfőzöm, és nem árt a babámank, akkor szertem jó, ha ő is kaphatja. Csak érdekelt, hogy más is adja-e már ilyenkor a babájának azt, amit a felnőttek is isznak.
2008. júl. 16. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!