Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babátoknak milyen a...

5 hónapos babátoknak milyen a napirendje? Este mikor alszik el, illetve hányszor ébred éjszaka?

Figyelt kérdés
nálunk egy ideje átalakultak az esték ,éjszakák,elég korán,7-fél 8 körül elalszik,majd 11 körül eszik,azután felkel 2 majd 5 körül,azután reggel 7.Már egy kicsit kivagyok ettől az éjszakázástól,nem tudom miért csinálja,akármivel próbálkozom ,mindig a cici nyugtatja meg.
2009. nov. 23. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 9, negyed 10 fele alszik el és reggel 6-kor eszik,utánna még alszik egy-másfél órát.

Lehet a foga miatt nem alszik,vagy csak anya hiánya van.Esetleg már nem elég neki csak az anyatej.Az én babám is azóta alszik ilyen jól mióta mást is eszik,szopi után még valami főzelék,este is.

2009. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Fiam este 8fél 9 körül vacsizik utána alszik reggel 6-7 ig van, hogy tovább. akkor reggeli, majd megint alvás. tízóra valamikor 10 és dél közt, ebéd 12-3 között, attól függ mennyit csúszik a napirend, vagy elalszik e. változó. amúgy sajnos már egy hónapja tápszeres, illetve hozzátáplálunk napi 3x.
2009. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!