Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben hoztátok haza a babát a...

Miben hoztátok haza a babát a korházból? A kocsiban mibe tettétek? Mozes kosárba vagy fogtátok?

Figyelt kérdés
mert én abba a babahordozóba bele nem teszem, mert a z eladóis mondta hogy kitörhet a gerinsc mert még picike
2009. nov. 4. 23:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a babahordozóba hoztuk haza!

Szép kis eladó mondhatom! Ne hogy hallgass rá!

Amúgy a babahordozó azért van hogy a gyerek biztonságosan utazzon és szerintem nem törik ki a gerince.

Úgy semmiképpen se hozd haza hogy a kezedben fogod, mert megbüntetnek és veszélyes is egy esetleges balesetnél,mert úgy tényleg kitörhet a gerince.

Egyébként minek vettél hordozót, ha nem akarod beletenni a gyereked??

2009. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, milyen babahordozóra gondolsz, de mi újszülött kortól van, abban miért törne ki a gerince?? Háttal kell bekötni az ülést, el kell kicsit fektetni, és kényelmesen elfekszik benne a baba. Ha zavar, akkor kibéleled pléddel. Csak gondolj bele, szinte ugyanugy tartod a karodban is, mégsem törik el.:)

Az én gyerekem kis súllyal született, eleitől kezdve abban utazott, a lényeg, hogy jól döntsd meg!

2009. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
ki sem engedik a kórházból, ha nincs babahordozó! Az az eladónő nem volt normális! Ekkora butaságot régen olvastam!
2009. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
miért ne engednék ki?mi mózesban hoztuk haza. olyat vettünk, amit be lehet kötni autóba.
2009. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

beleteszem csak nem 3 naposan.

mózeskosár nem jobb? 60nál nem megyünk többel!!!!egy 3 napos babával.szóval baleset nem lessz.

2009. nov. 4. 23:51
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

http://www.youtube.com/watch?v=orDM8tCn9pY&feature=related

Na, ők még 60-nal sem mentek. Végül is így épen maradt a gerince, vagy nem....??

2009. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

ők nem 60nal mentek, de levan lassitva a felvétel:)

Ha van olyan gyerekhordozó ami ujszülöttnek is való akkor megveszem mert még nem vettem. lehet rögziteni az autóhoz?

2009. nov. 5. 00:04
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Jaaaaaaaj, hát persze, hogy le van lassítva! Pont ez a lényeg, hogy lássa a felelőtlen szülő, mi történik. 50-nel mentek, ez az átlagos tesztelési sebesség.

Na mindegy nem győzködni akarlak, nem az én gyerekem életével játszol. Úgy hozod haza, ahogy jónak látod.

Amúgy van vízszintes hordozó pl a Jané márkájú, csak nagyon drága. Használtan is 25-30e.

Üdv.

2009. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp kössétek be autóba
2009. nov. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi mózeskosárban hoztuk haza,nem volt babahordozónk még akkor.

Nagyon sokan már babahordozóban viszik haza a picurkákat.

Nem lesz semmi baja a gerincének.Nem tudom mért mondta ezt az eladó neked.

2009. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!