Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szórakozásból rágja az öklét?

Szórakozásból rágja az öklét?

Figyelt kérdés
3 hónapos múlt. Evés után -jóllakott-, alvás előtt, játék közben beugrik az öklöcske a szájba. Az ínyén még nem látok duzzanatot. Attól is tartok összeszed valamit...
2009. okt. 3. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Á... fejlődik, anyuka:) Az enyém már túljutott az öklös korszakon, most az ujjait próbálgatja befelé. Pedig van cumija is, de kiveszi és megy be a kezecskéje:) De legtöbbször hagyom, mert ebben az időszakban találja meg, hogy neki van keze, meg szája..és ezt a kettőt jól lehet összetenni . Amíg nem kúszik -mászik, meg nem a földön teper, hadd ízlelgesse! :))

2009. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk 2 hónaposunk van,és nekünk is ezt csinálja kajcsi után,pelenkázás közben,meg ilyenek... :) Szerintem nagyon aranyos... Bár nálunk csak pár napja fedezte fel a kis kezét... :)

2009. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felfedezi a világot, így a kezét is. Normális dolog, hogy megtalálja a kezét, új dolog. Hamarosan megfogj majd a másik kezét is, szépen fejlődik, ez annak a jele. Nem kap el semmit, maximum akkor, ha valaki állandóan csókolgatja, nyalogatj a kezecskéjét!
2009. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, anyukakollégák :) hát, igen ez a kézcsókolgatás anyóstól... kiráz a hideg.
2009. okt. 3. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért! A mi Lányunk 3 hetes múlt és Ő is rágja az meg szopogatja az öklét pár napja kaja után. Akkor nála ez mit jelent? Én eddig azt hittem hogy éhes... Meg fogja is egyik kezét a másikkal, ezt is pár napja.
2009. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ő is ismerkedik ezek szerint. Ha éhes lenne, sírna. Enyém is csak elmélyülten nyámmog.
2009. okt. 3. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!